Архів новин за 2020 рік

ic 31.12.20 р. Впродовж тижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції грипу проведено аналіз рівня захворюваності. За тиждень зареєстровано 181 хворий, з них дітей – 84, школярів – 66. Інтенсивний показник захворюваності  становить – 270,0, епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 30.12.20 р. Прийнято участь у проведенні відеонаради при начальникові управління охорони здоров’я. Розглянуто, опрацьовано актуальні питання:

 • Про використання державних коштів виділених для кисневого забезпечення;
 • Щодо збільшення кисневих точок в закладах охорони здоров’я  визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою  респіраторною хворобою COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;
 • Про організацію проведення розслідувань випадків захворювання медиків на COVID-19;
 • Про організацію забору ПЛР-зразків, зокрема, у вихідні дні.

Напередодні новорічних та Різдвяних свят представники Національної скаутської організації «Пласт» відвідали Тернопільську центральну районну лікарню, аби традиційно передати керівнику закладу Трачу Івану Михайловичу Вифлеємський вогонь, як символ духовного єднання та підтримки.
20201231_130521 ic 29.12.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТЦПМСД з розглядом організації забезпечення функціонування об’єднаного відділення по лікуванню хворих COVID-19. На даний час госпіталізовано та лікуються 29 хворих, з них у ВАІТ – 5, важкохворих – 3 на ШВЛ,   2 – кисневі концентратори, 15 – кисневі маски.
Інформування керівників підрозділів , районних медспеціалістів про тижневу діяльність. ic       З метою подальшого вдосконалення зручності доступу користувачів до офіційної державної статистичної інформації Держстат розробив мобільний додаток “Статистика в смартфоні”. Додаток – двомовний (українська й англійська) і надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщенйх на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року). Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики): ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню. Простий інтерфейс дозволяє швидко візуалізувати обрану інформацію. Основний функціонал мобільного додатка “Статистика в смартфоні”: – доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації; – групування наборів даних за темами (галузями статистики); – візуалізація у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період); – збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу в майбутньому; – поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі. Додаток працює на ОС Android і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.statinsmartphone&hl=ru&gl=UA

  ic 24.12.2020 р. Впродовж щоденного моніторування  респіраторно-вірусної інфекції з дільниць сімейних лікарів за тиждень зареєстровано – 152 хворих , з них дітей 65, школярів 51.
Проведено аналіз рівня захворюваності. Інтенсивний показник захворюваності на даний час становить – 226,7, епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 22.12.2020 р. Проведено виробничу нарду ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розгляду організації забезпечення лікувально-діагностичного процесу  в об’єднаному відділенні для ковідних хворих. Придбання та встановлення, функціонування кисневих концентраторів. Інформування районних медспеціалістів про тижневу діяльність  в медзакладах району. ic 21.12.2020 р. Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я облдержадмінстрації та головуванням начальника УОЗ з розглядом питань та інформування керівників медзакладів районів області:

 • Про використання державних коштів виділених для кисневого забезпечення;
 • Щодо збільшення кисневих балонів у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою C0VID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;
 • Про організацію забору PLR-зразків, зокрема, у вихідні дні.
ic 18.12.2020 р. Продовжується щоденне, щотижневе моніторування респіраторно-вірусної інфекції. За тиждень зареєстровано хворих – 215, з них дітей – 97, школярів – 77. Встановлено інтенсивний показник захворюваності 320,7 на 100 тис.нас., епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколітів не виявлено. ic 16.12.2020 р. Прийнято участь у проведенні відео-наради за головуванням Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби охорони здоров’я України з керівниками медзакладів області, районів.
Проводився розгляд вирішення актуальних проблемних питань діяльності медичних спеціалістів, медустанов в умовах карантину пандемії COVID-19 спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2; організації лікувально-діагностичного процесу у інших спеціалізованих медзакладах. ic 15.12.2020 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТЦПМСД з розглядом організаційних питань  співпраці з медспеціалістами первинної ланки медико-санітарної допомоги. Забезпечення функціонування  медспеціалістів у відділенні коронавірусних хворих  COVID-19, ведення лікувально-діагностичних процедур  згідно протоколу, алгоритму дій.
Інформація районних медичних спеціалістів про тижневу діяльність. ic 14.12.2020   Новообраний голова Тернопільської районної ради Козерог Віктор Віталійович відвідав Тернопільську центральну районну лікарню.
В ході зустрічі з медпрацівниками порушувались актуальні питання лікування хворих на коронавірусну інфекцію COVID – 19, забезпечення пацієнтів ліками, киснем та наявність резервного джерела електроживлення.  Також голову турбувало питання забезпечення засобами індивідуального захисту медпрацівників та стан виплати заробітної плати медичному персоналу КНП ТРР «ТЦРЛ», зокрема тим, що працюють в спеціалізованому відділенні.
Голову Тернопільської районної ради проінформовано про те, що у відділенні для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою  COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2 всі ліжка під’єднані до централізованої системи постачання кисню.
Без-1 Без-2На фото (зліва направо): голова Тернопільської  районної ради Козерог Віктор Віталійович ; заступник медичного директора з поліклінічної  роботи КНПТРР  «ТЦРЛ»  Качан Петро Володимирович;  медичний директор КНПТРР  «ТЦРЛ»  Балабан Роман Васильович;
в.о. головного лікаря  КНПТРР  «ТЦРЛ»  Трач Іван Михайлович. ic 11.12.20 р. Впродовж моніторування респіраторно-вірусної захворюваності проведено тижневий аналіз захворювань. За тиждень зареєстровано 243 хворих, з них дітей – 97, школярів – 73. Епідпоріг становить 576,1, показник на 100 тис. сягає – 362,4. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 09.12.20 р. Прийнято участь у  проведенні селекторної  відео-наради облдержадміністрації за керівництвом голови ОДА та інформування керівників медзакладів  в районі з питань:
–  забезпечення кисневими концентраторами системи розведення кисню  та кисневими точками відповідно до потреб;
–  збільшення кількості ліжкомісць для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою  COVID-19;
–  забезпечення закладів ОЗ генераторами  необхідних потужностей;
– страхування медичних працівників  на випадок захворювання  на коронавірусну хворобу COVID-19 під час виконання свої професійних обов’язків ic 08.12.20 р.  Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД. Доведено інформування лікаря з гігієни праці обласного лабораторного центру, щодо професійного захворювання; організації проведення обстеження, ведення, підготовленості відповідно проекту медичної документації на медпрацівників перехворівших COVID-19. Інформування керівників підрозділів про діяльність,  організацію надання медичної допомоги хворим COVID-19  спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2.
20201211_123939 20201211_124003 20201211_124915 ic 04.12.20р.  Прийнято участь у проведенні відеонаради  управління ОЗ облдержадміністрації при начальникові УОЗ з розглядом питань та відповідних інформувань керівників медзакладів районів;
– про узгодження кількості кисневих точок в закладах ОЗ, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коранавірусом SARS-CoV-2. ic 03.12.20р. Прийнято участь у проведенні відеонаради управління охорони здоров’я, за керівництвом начальника УОЗ та інформування керівників медзакладів районів з питань:
– про використання державних коштів виділених для кисневого забезпечення ;
– щодо збільшення кількості кисневих точок в закладах охорони здоров’я визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спичиненою SARS-CoV-2 та перебування хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію на стаціонарному лікуванні;
– про технічний стан і безпечну експлуатацію посудин під тиском (кисневих пунктів, станцій) киснепроводів та  приведення готовності резервних джерел електроживлення, у разі відключення електричного постачання;
– про профілактичні заходи направлені на недопущення інфікування COVID-19 та запобігання поширенню захворюваності серед медпрацівників. ic 03.12.20р. Впродовж щоденно-щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз стану захворюваності. За тиждень зареєстровано хворих – 273 чол. з них дітей – 115, школярів – 86. Інтенсивний показник захворюваності становить – 407,2, епідпоріг – 576,1. ic 01.12.2020р.  Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТЦПМСД з інформування медспеціалістів, керівників підрозділів про організацію надання меддопомоги хворим коронавірусом COVID-19 та з іншою патологією в умовах амбулаторно-поліклінічного прийому в ЦРЛ та стаціонарних відділеннях В.Бірківської і В.Глибочецької лікарень. Технічне забезпечення кисневих точок ліжкомість. ic 27.11.20 р. Впродовж моніторування  респіраторно–вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 200 хворих, з них дітей – 96. Інтенсивний показник на 100 тис. нас. становить – 298,3, епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 24.11.20 р.  Прийнято участь у відео–нараді Управління охорони здоров’я, яка відбулась за керівництва начальника УОЗ з розглядом питань та інформування з районів:

 • Організації збору та доставки ПЛР.
 • Добровільне страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я на випадок інфікування коронавірусом COVID–19.
 • Використання державних коштів для кисневого забезпечення.
 • Щодо збільшення кількості кисневих точок в закладах ОЗ визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID–19.
 • Про перебування осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію на стаціонарному лікуванні.
 • Про створення бази даних, щодо вільних ліжкомісць для лікування хворих на COVID–19.
ic 23.11.20 р. Проведено виробничу нарду ТЦРЛ, ТЦПМСД з інформуванням медспеціалістів, керівників підрозділів про забезпечення надання медичної допомоги хворим з коронавірусною хворобою COVID–19 у стаціонарному відділенні та у ВАІТ відповідно наданих протоколів–алгоритмів дій. Забезпечення постачання кисню до ліжкомісць пацієнтів. Забезпечення засобів індивідуального захисту. Функціонування медспеціалістів допоміжних служб на амбулаторно–поліклінічному прийомі хворих ЦРЛ. ic 19.11.20 р.  Впродовж щоденно-щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції  проведено аналіз захворюваності . За тиждень зареєстровано – 240 хворих, з них дітей – 89. Інтенсивний показник захворюваності становить – 358, епідпоріг сягає – 571,6. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 17.11.20 р.  Проведена виробнича нарада ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розглядом організації надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) в забезпечення дотримання вимог наказів МОЗ України, виконання постанов КМ України  та виконання протоколу №38 місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Тернопільської РДА від 13.11.2020 р. Інформування медпрацівників про тижневу діяльність.

Прийнято участь у проведенні відео-нарди  в райдержадміністрації за керівництвом голови облдержадміністрації . Обговорено, опрацьовано та проінформовано питання про стан епідеміологічної ситуації  в районах області та забезпечення киснем ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу  пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. ic некролог71 ic 12.11.20 р. В продовження щоденно-щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції на дільницях сімейних лікарів проведено аналіз стану захворюваності.
За тиждень зареєстровано 223 хворих, з них дітей 83, школярів – 60.
На даний час встановлений інтенсивний показник – 332,6, епідпоріг сягає – 576,1.
Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 10.11.20 р. Відбулась зустріч колективу ТЦРЛ з народним депутатом  Людмилою Марченко, де було обговорено питання транспорту для перевезення хворих на COVID-19, забезпечення онкохворих, оформлення лікарняного листку, енергоносіїв.  А також Людмила Марченко передала допомогу у засобах індивідуального медичного захисту медичним працівникам ТЦРЛ.
20201113_145720 20201113_154640 20201113_154652 20201113_154701 ic 10.11.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД  – розгляд організацію надання медичної допомоги на вторинному, первинному рівні медико-санітарної допомоги відповідно пакету переліку медичних послуг коронавірусним хворим COVID-19; контроль ведення медичної документації.
Проведення подальшої роботи по додатковому встановленню магістралі центральної кисневої системи  у під’єднанні кисню до кожного ліжкомісця хворого. ic 06.11.2020 р. Впродовж моніторування респіраторно-вірусної інфекції  проведено аналіз рівня захворюваності. За тиждень зареєстровано 262 хворих, з них дітей – 102, школярів 76. На даний період встановлено інтенсивний показник захворюваності  – 390,8 на 100 тис. нас., показник епідпорогу становить  576,1.  Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 03.11.2020 р. Відбулась відео-нарада під керівництвом голови облдержадміністрації за участю голів райдержадміністрації, керівників медичних закладів вторинного рівня району. Про забезпечення киснем ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнту з гострою респіраторною хворобою COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 з інформуванням ситуації з району.

Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД по питанню щоденної організації роботи в умовах діяльності медспеціалістів стаціонарних відділень,  амбулаторно-поліклінічних закладів  району. Розгляд забезпечення подачі кисню в централізовану систему ліжкового фонду . Інформування медспеціалістів про тижневу діяльність. ic 02.11.2020 р. Прийнято участь у проведенні засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації. Розглянуто стан епідемічної ситуації  на території району та запровадження посилених епідемічних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. ic 30.10.2020 р. Впродовж щоденно-щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз рівня захворюваності по дільницях району.
За тиждень зареєстровано 216 хворих, з них 101 дітей, школярів 71. Інтенсивний показник захворюваності становить – 322,2, епідпоріг сягає 576,1.
Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 29.10.2020 р. Відбулась відео-колегія за участю служб районів області у керівництва голови облдержадміністрації з основних питань:

 • Про стан виконання державного та місцевого бюджетів за 9 місяців 2020 р.
 • Про стан реалізації програми медичних гарантій в галузі охорони здоров’я в період пандемії COVID-19.
 • Про стан та перспективи розвитку  культури та спорту області.
ic 27.10.2020 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД по розгляду організації надання медичної допомоги інфікованим, хворим коронавірусом відповідно до протоколів стандартів.
Інформування районних медспеціалістів про тижневу діяльність згідно переліку пакетів медичних послуг. ic 26.10.2020 р. Прийнято участь у проведенні оперативної відео-наради за керівництвом управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розглядом актуальних питань:
– Про стан первинної інвалідності в наслідок онкопатології по районах області за ІІІ кв. 2020р.
– Про забезпечення системи подачі кисню до ліжкомісць по закладах охорони здоров’я районів області.  Інформування про додаткові встановлення магістралі подачі кисню до стаціонарних ліжок в медзакладах області. ic 23.10.2020 р. Впродовж щоденно–щотижневого моніторування проведено аналіз рівня захворюваності респіраторно–вірусної інфекції по дільницях району. За тиждень зареєстровано 190 хворих, з них дітей – 87, школярів – 61. Інтенсивний показник захворюваності за цей тиждень  становить 283,4, епідпоріг сягає 576,1, що на 49%  менше епідемічного порогу. Випадків гастроентероколіту не виявлено.

Прийнято участь у проведенні засідання місцевої комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській райдержадміністрації з інформуванням про кількість хворих в COVID відділенні; забезпечення обстеження, госпіталізації, лікування кисневої оксигенації відповідно до стану здоров’я хворих; потребу в засобах індивідуального захисту, дезінфекційних засобах, наступна діяльність з 26 жовтня, яка передбачена для «червоного» рівня епідемічної небезпеки. ic 22.10.2020 р. Прийнято участь у проведенні відео–наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розглядом актуальних питань медзакладів області:

 • Про захворюваність на гостру респіраторну хворобу викликану коронавірусом COVID–19;
 • Про попередній розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачі кисню ліжковому фонду закладів охорони здоров’я;
 • Про забезпечення лікувально–профілактичних установ засобами індивідуального захисту, медикаментами;
 • Про страхування медичних працівників на випадок захворювання на коронавірусну хворобу (COVID–19) під час виконання своїх професійних обов’язків;
 • Про обсяг накопичення відходів, які утворюються внаслідок лікування пацієнтів хворих на гостру респіраторну хворобу COVID–19 спричинену коронавірусом SARS–CoV–2.
ic 20.10.2020 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД, розгляд нового наказу МОЗ про організацію, нові правила використання, забезпечення обслуговування, лікування коронавірусних хворих. Контроль ведення медичної документації, медикаментів, фінансування, в роботі комісії МОЗ, НСЗУ.  Інформування медичних спеціалістів про діяльність об’єднаного відділення по лікуванню COVID–хворих. ic 17.10.20 р. Прийнято участь у проведенні засідання районної комісії штабу з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій. Доведено-обговорено інформацію про кількість хворих пацієнтів  району, які обстежуються, лікуються в об’єднаному відділенні для COVID-хворих. Організацію забезпечення лікувально-діагностичного процесу,  функціонування кисневого обладнання централізованої системи постачання, діяльність медпрацівників, фінансування. ic 16.10.20 р. Впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз рівня захворюваності. За тиждень зареєстровано 176 хворих, з них дітей – 83 , показник захворюваності на даний час становить – 262,5, епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколітів не виявлено. ic 13.10.20 р. Прийнято участь з інформуванням у проведенні відео-наради РДА-ОДА за участю голови облдержадміністрації, голів райдержадміністрації з подальшим розглядом діяльності медпрацівників, медустанов в умовах карантину пандемії COVID-19. ic 13.10.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розгляду організаційних питань діяльності відповідно до вимог моніторингової групи спеціалістів НСЗУ по основних напрямках роботи надання медичної допомоги хворим  на COVID-19:

 • Дотримання протокольних положень у лікувально-діагностичному процесі;
 • Про взаємодію діяльності медспеціалістів первинного, вторинного рівня в процесі обстеження, госпіталізації, лікування.
 • Ведення медичної документації, збереження, використання лікарських засобів, засобів індивідуального захисту.
 • Дотримання та порушення епідрежиму на етапах меддопомоги.

  ic 12.10.20 р. Відбулась нарада Управління охорони здоров’я за головуванням заступника начальника Управління охорони здоров’я з порядком денним та інформуванням керівників медичних установ районів з питань:
– Про захворюваність на гостру респіраторну  хворобу викликану коронавірусом COVID-19;
– Про забезпечення лікувально-профілактичних установ засобами індивідуального захисту, кисневими точками та концентраторами.
– Про створення кол-центрів щодо консультування населення з питань коронавірусної інфекції  COVID-19. ic 09.10.2020 р. У виконання щоденно-щотижневого  моніторування  гострої респіраторно–вірусної інфекції проведено аналіз рівня захворюваності. За тиждень   зареєстровано 181 хворих, з них дітей – 88. Показник захворюваності становить 280,0 на 100 тис. нас., епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколітів не виявлено. ic 09.10.2020 р. Прийнято участь у проведенні засідання районного штабу – комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Районній комісії доведено інформацію, щодо діяльності медпрацівників первинної, вторинної ланки медико-санітарної допомоги амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних закладах району в умовах «помаранчевої» зони епідемічно-карантинного стану. ic 06.10.2020 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТЦПМСД з розглядом організаційних питань обстеження, госпіталізації, електронних направлень. Проведення лікувального процесу згідно протоколу хворих з COVID-19, алгоритму дій. Забезпечення засобів індивідуального захисту їх утилізація. Аналіз подання звіту діяльності за ІІІ квартал 2020 року.

06r ic nek ic 02.10.20 р. Впродовж щоденно-щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз рівня захворюваності. За тиждень зареєстровано 212 хворих, з них 116 дітей, школярів – 79. Показник захворюваності на даний час становить – 316,2, епідпоріг сягає 576,1. Випадків гастроентероколітів не виявлено. ic 29.09.20 р. Проведена виробнича оперативна нарада  з розглядом організації забезпечення функціонування стаціонарного відділення  з лікування COVID-19 хворих та діяльність районних медичних спеціалістів в центральній районній поліклініці.
Забезпечення лікувально-діагностичного процесу, засобів індивідуального захисту, дотримання протиепідемічного режиму на дільницях сімейних лікарів, у відділеннях стаціонару та амбулаторному прийомі  в поліклініці  в умовах помаранчевого рівня епідситуації в районі. ic 01.10.2020 р. Геріатричне відділення ТЦРЛ  з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку отримали гуманітарну допомогу: одяг, засоби індивідуальної гігієни та антисептики від Тернопільської районної адміністрації, Тернопільської районної ради, Тернопільської районної організації Товариства Червоного Хреста.
зображення_viber_2020-10-01_15-07-35
2020-10-01r_2020-10-01_2020-10-01_16-01-24

ic 25.09.2020 р. Продовжується моніторування  гострої респіраторно–вірусної інфекції проведено аналіз зареєстрованих випадків за тиждень   121 хворий, з них дітей – 71. Згідно аналізу показник захворюваності становить 180,5 на 100 тис. нас., епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 22.09.2020 р. Проведена виробничо-оперативна нарада ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розглядом організаційних питань, деяких змін алгоритму дій в лікуванні згідно наказу МОЗ.   Інформування медичних спеціалістів  по госпіталізації , обстеженню, лікуванню коронавірусних хворих, забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників. ic 21.09.2020 р. Прийнято участь у проведенні  засідання районного штабу – комісії техногенно—економічної безпеки та надзвичайних ситуацій з інформуванням про кількість хворих жителів району, які перебувають в лікарняних установах, вікову структуру хворих , завантаженість ліжок, готовність закладів охорони здоров’я району до лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. На виконання протоколів  №32 від 21 вересня 2020 року позачергового засідання Державної комісії  з питань ТЕБ та НС; протоколу  №36; регіональної комісії та протоколу №29 від 21 вересня 2020 року районній комісії  ТЕБ та НС в зв’язку з значною захворюваністю в районі на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 вирішено продовжити  встановлення та території Тернопільського району «червоний» рівень епідемічної небезпеки з 00 годин 22 вересня 2020 року. ic 15.09.2020 р. Проведено виробничо-оперативну нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД з організаційних питань  забезпечення амбулаторно-поліклінічної роботи медичних спеціалістів, стаціонару об’єднаного відділення , де госпіталізовані та лікуються хворі коронавірусом   COVID-19.
Інформування медичних спеціалістів  щодо лікувально-діагностичного процесу важкохворих котрі знаходяться на ШВЛ, кисневих концентраторах, кисневих масках. Розглянуто питання по переліку зауважень комісії спеціалістів МОЗ, які працювали в районах області відповідно до алгоритму дій щодо профілактики обстеження, виявлення , госпіталізації, лікування коронавірусних хворих. ic 14.09.2020 р.  Прийнято участь у проведенні  засідання районної комісії техногенно—економічної безпеки та надзвичайних ситуацій з інформуванням про організацію діяльності стаціонарно-поліклінічних закладів. Функціонування в умовах епідемічної «червоної» зони на території району з захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. До відому членів комісії доведене про кількість хворих жителів району, які перебувають в лікарняних установах, завантаженість стаціонарних ліжок, готовність до лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. ic 11.09.2020 р.  Впродовж щоденно-тижневого моніторування захворюваності гострої респіраторно–вірусної інфекцією проведено аналіз зареєстрованих випадків за тиждень   161 хворий, з них дітей – 70. Згідно аналізу показник захворюваності становить 240,0 на 100 тис. нас., епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 09.09.2020 р.  В ТЦРЛ, ТРЦПМСД – щоденно проводяться виробничо-оперативні наради по інформативному звіту діяльності медпрацівників забезпечення функціонування загального відділу по обстеженню , госпіталізації, лікуванні коронавірусних хворих та з гострими важкими станами інших патологій. ic 07.09.2020 р.  Відбулась відео–конференція  за головуванням  керівника управління охорони здоров’я  облдержадміністрації. Прийнято участь з обговоренням – інформуванням, щодо організації забезпечення діяльність закладів охорони здоров*я первинної, вторинної ланки медико-санітарної допомоги в умовах «червоної» зони карантину COVID–19. Організованого повноцінного забезпечення, госпіталізації, лікування хворих в умовах перепрофільованих відділень для лікування коронавірусних хворих. З врахуванням алгоритму дій згідно чинних наказів, постанов і рішень. ic 01.09.2020 р. Проведено виробничу нарада ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розглядом організації діяльності загального відділення та ВАІТу по госпіталізаці, лікування хворих  на COVID–19. Забезпечення функціонування централізованої подачі кисню до кожного ліжкомісця. Додаткове фінансування в 100 тис. грн. на медикаменти, засоби індивідуального захисту, співпраця з лікарями  ЗПСМ з питань госпіталізації хворих на COVID–19.
Впродовж щоденно-тижневого моніторування захворюваності гострої респіраторно–вірусної інфекцією проведено аналіз зареєстрованих випадків за тиждень   132 хворих, з них дітей – 47. Згідно аналізу показник захворюваності становить 196,9 на 100 тис. нас., епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 31.08.2020 р. Відбулась відео–нарада за головуванням  керівництва облдержадміністрації з  райдержадміністраціями… Прийнято участь у проведенні відеонаради з інформацією про забезпечнення стаціонарних ліжок для лікування  хворих з COVID–19, забезпечення обладнанням, медичними засобами, підведенням кисню, засобами індивідуального захисту. ic 28.08.2020 р. Впродовж щотижневого моніторування типової гострої респіраторно–вірусної захворюваності  за тиждень зареєстровано 66 хворих, з них дітей – 60. Згідно аналізу показник захворюваності становить 93 на 100 тис. нас., епідпоріг сягає – 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 26.08.2020 р. Відбулась відео–нарада по РДА під керівництвом голови облдержадміністрації. Прийнято участь з подальшою інформацією про заходи, щодо запобігання поширення на території району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID–19 та забезпечення належної допомоги. ic 25.08.2020 р. Проведена виробнича нарада ТЦРЛ, ТРЦПМСД по розгляду поширеності захворюваності на COVID–19 загалом по Україні, області та району.
Опрацьовано організацію діяльності медичних працівників стаціонарних відділень центральної районної лікарні в подальших умовах надання  меддопомоги хворим «помаранчевої зони» відповідно до маршрутизації – алгоритму дій, згідно наказу ТЦРЛ. ic 21.08.2020 р.  Проведено щотижневе моніторування респіраторно-вірусного захворювання   проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 93 хворих, з них 66 дітей. Показник захворюваності на даний період становить 133, епідпоріг сягає 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 18.08.2020 р.  Проведена виробнича нарада ТЦРЛ та ТРЦПМСД з розглядом організації діяльності відділень і стаціонарів Центральної районної поліклініки, районних мед спеціалістів, амбулаторних закладів лікарів загальної практики сімейної медицини. Проведено аналіз показників діяльності забезпечення обладнанням згідно створених угод з національною службою здоров’я України відповідно до затверджених пакетів медичного обслуговування. ic 14.08.2020 р.  Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській РДА. Прийнято участь у проведенні комісії з інформуванням про кількість хворих жителів району, які перебувають у лікарняних закладах, готовність закладів охорони здоров’я району до лікування хворих на короновірусну хворобу COVID-19 в умовах встановленої на території Тернопільського району за результатами епідемічних показників «помаранчевий рівень» епідемічної небезпеки з 00.00 17 серпня 2020 року. ic 13.08.2020 р.  Впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції  проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 75 хворих, з них 48 дітей. Показник захворюваності на даний період становить 107,3, епідпоріг сягає 576,1, що являється позитивною динамікою. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 07.08.2020 р. Продовжується щотижневе моні торування ГРВІ за попередній тиждень виявлено хворих  – 80 з них дітей – 38 . Наявна позитивна динаміка, показник захворюваності становить  – 119 , епідпоріг сягає – 576,1. ic 04.08.2020 р. проведена відео – нарада обласної державної адміністрації за участю районних держадміністрацій з поданням інформації по захворюваності коронавірусу.
По Тернопільському району інфіковано та виявлено 208 осіб, по Тернопільському ЦМСД виявлено 100 осіб, 66 – одужало. Загалом по Тернопільському ЦРЛ, по Тернопільському ЦМСД відібраних зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР – 1135, а загалом по району – 1754;
Швидкими тестами 203 осіб. Відбулось 833 виїзди мобільних бригад для забору зразків біологічного матеріалу, відібрано – 1013 мазків. Середня кількість тестувань методом ПЛР за тиждень – 26,0 при нормі 11; коефіцієнт виявлення випадків інфікування по району за тиждень – 14,7 при нормі 11. Показник динаміки зростання 14,1 при нормі 10. ic 31.07.2020 р. впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності (ГРВІ) за тиждень зареєстровано 71 особу з них 59 дітей. Показник захворюваності за цей час становить 106 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 576,1. Випадків гастроентероколіту не виявлено. ic 28.07.2020 р. Прийнято участь в проведенні засіданні комісії районної держадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Поінформовано про стан виконання карантинних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2; повідомлено про кількість хворих, які перебувають у лікувальних закладах та самоізоляції, роботу закладів охорони здоров’я району ТЦРЛ, ТРЦПМСД. ic 14.07.2020 р.  Прийнято участь у проведенні відео-конференції управління охорони здоров’я облдержадміністрації. В тематичному порядку розглянуто про надання повідомлень щодо фактів інфікування медичних працівників закладів охорони здоров’я області коронавірусною інфекцією та проведення об’єктивних розслідувань гострих професійних захворювань.
В проведенні конференції приймали участь керівники медичних закладів, голови комісії по розслідуванню, лікарі профпатологи, інспектори з охорони праці доповідаючи про проведену роботу та надання відповідного переліку документів на зареєстрованих медичних працівників з району. ic 03.07.2020 р.  Відбулось засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було проінформовано, про те, що на даний час в районі 131 особа інфікована, з них 130 виявлено лабораторно та 1 особа клінічно.
По ЦПМСД 55 чоловік – 22 одужали. Загалом по району було госпіталізовано 8 осіб. Відбулось 565 виїздів мобільних бригад для забору біологічного матеріалу , відібрано 709 мазків . По ТЦРЛ – лабораторних обстежень PLR проведено 70 особам. Швидких тестів проведено 150.
Впродовж моніторування ГРВІ в районі позитивна динаміка. За тиждень зареєстровано 70 хворих, з них 61 дитина. Показник захворюваності становить 100,1 при показнику епідпорогу 576,1. ic 26.06.2020 р.  Прийнято участь у проведенні відео-нарди управління охорони здоров’я з відповідною тематикою діяльності первинної, вторинної ланки МСД. Детально розглянуто виконання алгоритму дій, щодо направлення та проведення PLR для підтвердження даних в обллабораторному центрі. Проведення ІФА тестів. Проведення ЗНО. Резерв ЗІЗ (засобів індивідуального захисту), медикаментів, наявне функціонування апаратів ШВЛ, страхування медпрацівників. ic 24.06.20 р. Відбулось засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Прийнято участь з інформуванням про хворих в районі на COVID-19. Згідно внесених змін до деяких актів КМУ України припинено окремі заходи адаптивного карантину. По медзакладах припинено, обмежно планову госпіталізацію, крім гострої патології загрожуючої стану здоров’я людини. ic  

З 12.06.20 р.  по 19.06.2020 року в КНП ТРР «ТЦРЛ» проводили заходи щодо відзначення Всесвітнього  дня донора – організовано публікацію у Fecebook зі зверненням спільноти лікарів ТЦРЛ  про значимість донорства крові, як порятунку людського життя під хештегом «я Донор».
У відділеннях стаціонару та поліклініці ЦРЛ доведено до пацієнтів та їх родичів значимість донорства шляхом інформаційних санбюлетнів та агітаційних плакатів. ic

Звернення до жінок Тернопільського р-ну  !
В зв’язку з тим, що з 1.04.2020 в поліклініці ЦРЛ запровадженно електронний реєстр звернень до вузьких спеціалістів, з метою  уникнення живої черги, прохання до всіх жінок, хто проходить медогляд  в поліклініці Тернопільської – ЦРЛ на санітарну книжку, та інші медичні огляди від організацій. Зареєструватись заздалегідь та пройти гінекологічний огляд напротязі року, а не в день зазначеного медогляду.
В зворотньому випадку в день зазначеного медогляду від організацій з живої черги жінки оглядатися гінекологом не будуть.
Попередньо можна зареєструватися за тел. 25-19-37
ic  

До уваги жителів Тернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній районній поліклініці за адресою:
м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького,9.

З 1 квітня 2020 року в закладі впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів. А тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів для запобігання розповсюдження корона вірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну Вам (при умові наявності вільного місця в графіку потрібного Вам лікаря).
Зареєструватися можна за телефоном :
25 – 19 – 37 з 08.00 до 16.00 год. щодня крім суботи та неділі.
Інформацію про запис можна також отримати у Вашого сімейного лікаря, який направляє Вас на консультативний прийом створюючи електронне направлення.

З повагою  адміністрація закладу

 

УВАГА!!!

В ЗВ’ЯЗКУ З ОГОЛОШЕННЯМ КАРАНТИНУ

з 12.03.2020 р. по 03.04.20 р.

ПРОХАННЯ ОБМЕЖИТИСЬ У ВІДВІДУВАННІ ЦРЛ З МЕТОЮ ОТРИМАННЯ ПЛАНОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ.

ЗВЕРНЕННЯ ПАЦІЄНТІВ З ПРИВОДУ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ
НАДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В ЗАСОБАХ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ (МАСКАХ)!!!

АДМІНІСТРАЦІЯ.

ic 20.03.2020 р.   Впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За 12 тиждень зареєстровано 417 хворих, з них 172 дітей, школярів – 112. Показник захворюваності становить – 623,1 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає – 772,6. Діагностовано 2 випадки гастроентероколіту. ic 17.03.2020 р.  Проведено виробничу нараду в оперативно обмежувальних протиепідемічних  умовах з розгляду  аналізу діяльності стоматологічної меддопомоги . Інформування керівників підрозділів, районних медичних спеціалістів про щоденну роботу.
З метою дотримання організаційної діяльності в тимчасових умовах функціонування медичні працівники району забезпечують оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення випадку COVID-19 на території району згідно наказу МОЗ України  від 13.03.2020 р. № 663, та змін положень  Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211; ic 13.02.20 р. Впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За 11 тиждень зареєстровано 299 хворих, з них 157 дітей, школярів – 96. Показник захворюваності становить – 446,8 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає – 576,1. Діагностовано 2 випадки гастроентероколіту. ic 12.03.20 р. За головуванням керівника комісії, начальника управління охорони здоров’я  облдержадміністрації та представників комісії проведено розгляд готовності та встановлення акредитації КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня».
Відбулась відео-нарада під керівництвом голови облдержадміністрації,  за участю директорів (головних лікарів) закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівня районів, щодо вжиття заходів спрямованих на запобігання та протидію поширенню короновірусної інфекції в області.
Проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуації при Тернопільській  районній державній адміністрації. Розглянуто алгоритм дій відповідно до плану протиепідемічних заходів, щодо запобігання занесенню і поширенню на території Тернопільського району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19 на 2020 рік. ic 10.03.20 р. Проведено виробничу нараду з розглядом стану надання гематрансфузійної допомоги в лікувально-профілактичних закладах району. Інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів про тижневу діяльність. ic 05.03.20 р. Впродовж щоденного моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За 10-й тиждень  року зареєстровано 369 хворих. З них дітей 214, з цієї кількості школярів 144. Показник захворюваності становить 551,4 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 576,1, що в динаміці являється нижче сезонного епідпорогу низького рівня інтенсивності. ic 03.03.20 р. Проведено виробничу нараду з розгляду звіту діяльності медсестринства середньої ланки медико-санітарної допомоги. Інформування керівників підрозділів, районних медичних спеціалістів про тижневу діяльність.
За участю амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних медичних працівників, лікарів, середнього медичного персоналу первинної, вторинної ланки медико-санітарної допомоги проведено чергове навчання відповідно до алгоритму дій. Розглянуто-опрацьовано питання профілактики, діагностики лікування особливо небезпечних хвороб, що мають невідкладне значення (у тому числі особливо n-COV2019), методів відбору, упакування, тренуванню використання індивідуальних засобів захисту, переліку послідовності одягання , зняття та методів утилізації.
Наголошено закладам первинної, вторинної ланки медико-санітарної допомоги проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району, щодо профілактики інфекційних захворювань, що мають міжнародне значення (у тому числі коронавірусної інфекції).
03032020
03032020a ic 28.02.20 р. Впродовж щоденного моніторування гострої респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності в динаміці щотижневого.
Спостерігається позитивна по зменшенню динаміка захворюваності ГРВІ/грипу. На даний час показник захворюваності становить 433, епідпоріг сягає менше середнього рівня інтенсивності. ic 26.02.20 р. Прийнято участь у проведенні засідання оперативного штабу міськради та наради – роботи обласної госпітальної ради. Обговорено-опрацьовано актуальні питання готовності медичних закладів згідно регіонального плану, щодо епідемічних заходів по запобіганню занесенню і поширенню  гострої респіраторної  хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19.
Розглянуто питання плану розвитку галузі охорони здоров’я Тернопільської області на 2020-2023 роки. ic 25.02.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розгляду аналізу показників діяльності акушерсько-гінекологічної служби  по підсумку 2019 року. Інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів про тижневу роботу. ic 21.02.20 р. Впродовж щотижневого, щоденного моніторування ГРВІ (грипу) за тиждень зареєстровано 455 хворих, з них дітей – 255, з цієї кількості школярів – 171. Загалом показник захворюваності – 679,9, епідпоріг на даний період сягає – 772,6. ic 18.02.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розгляду аналізу показників діяльності відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Керівники підрозділу, районні медспеціалісти інформували про тижневу діяльність. Інформування районного інфекціоніста про аналіз респіраторно-вірусної захворюваності в динаміці тижня та днів. Відповідно до заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби спричиненою коронавірусом 2019-nCov наголошено про виконання алгоритму дій медспеціалістами району.
18.02.2020 ic 17.02.20 р. Проведено тематично-організаційне заняття з фельдшерами, акушерками первинної ланки медико-санітарної допомоги. Розглянуто, опрацьовано теми по ревматології – «Деформуючий остеоартроз. Клініка, діагностика, лікування».
Інфекціоніст проінформував про заходи щодо запобігання занесенню і  поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov та алгоритми дій медпрацівників.
По акушерсько-гінекологічній тематиці розглянуто фонові передракові захворювання шийки матки. ic 14.02.20 р. Впродовж щоденного моніторування проведено аналіз респіраторно-вірусної інфекції. За тиждень зареєстровано 550 захворівших, з них дітей 322, з цієї кількості 222 школярів. Показник захворюваності становить – 821,9, епідпоріг сягає – 772,6. ic 13.02.20 р. Прийнято участь у проведенні засідання оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів, щодо запобігання та поширення короновірусної інфекції на території області. Обговорено та опрацьовано напрямки діяльності медичних спеціалістів, медичних закладів, в тому числі Тернопільської ЦРЛ при потребі розгортання обсерваційних стаціонарних ліжок відповідно до розробленого та запропонованого алгоритму дій. ic 12.02.20 р. За участю начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, голови районної ради, в.о. голови райдержадміністрації, голови Велико гаївської ОТГ, медпрацівників, в.о. директора (головного лікаря) ТЦРЛ, в.о. головного лікаря ТРЦПМСД, проведена Медична Рада з питань підсумків діяльності медспеціалістів, медзакаладів первинного, вторинного рівня охорони здоров’я району за 2019 р. Затвердження плану основних організаційних заходів роботи на 2020 р.
DSC_0768 ic 11.02.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД з розгляду аналізу показників діяльності хірургічної служби району. Проведено інформування районних медспеціалістів про опрацювання відповідних пакетів надання медичних послуг для наступного реєстрування та створення контрактування в НСЗУ в плані реформування закладів вторинного рівня медико-санітарної допомоги. Інформування медспеціалістів про проходження онлайн-навчання, щодо змін фінансування та функціонування закладів амбулаторно-поліклінічного, стаціонарного спрямування пацієнтів.
11.02.2020 ic 24.01.20 р. Продовжується щоденне моніторування захворюваності респіраторно-вірусної інфекції. За тиждень зареєстровано 818 осіб, з них 420 дітей, з цієї кількості 267 школярів. Епідеміологічна ситуація середнього рівня епідпорогу. Випадків кору не виявлено. ic 22.01.20 р. В ТЦРЛ, ТЦПМСД за участю медспеціалістів районів відбувся обласний семінар по впровадженню телемедицини у діяльність медпрацівників сімейної медицини. ic 23.01.20 р. Прийнято участь у проведенні наради-конференції Львівського західного міжрегіонального департаменту  НЗСУ  з безпосереднім обговоренням опрацюванням станів модернізації вторинного рівня надання меддопомоги – одним з основних напрямків реформування медицини. ic 21.01.20 р. Проведено виробничу нараду ТЦРЛ, ТРЦПМСД. Заступникам директора, керівникам підрозділів, районним медспеціалістам у виконання модернізації закладів вторинної ланки  МСД для забезпечення виконання  вимог медичних послуг по основних напрямках діяльності. Доведено подальше проведення оптимізації структурних підрозділів, а також інші форми госрозрахункової діяльності. Проведено інформування медспеціалістів про тижневу роботу.
21.01.2020З Різдвяною колядою завітав молодий колектив колядників.
Працівники  висловили слова вдячності за підтримку українських звичаїв та традицій . ic 16.01.2020 р. Впродовж щотижневого та щоденного моніторування респіраторно-вірусної інфекції  проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 695 хворих, з них дітей 385, школярів – 229. Епідситуація стабільна, середнього рівня епідпорогу. Випадків кору не виявлено, діагностовано 1 гастроентероколіт. ic 15.01.2020 р. Проведено заняття з фельдшерами, акушерками первинної медико-санітарної допомоги. Розглянуто організаційні заходи щодо забезпечення медичної допомоги дитячому, дорослому населенню.
Для діяльності акушерок-помічників лікарів загальної практики сімейної медицини, наголошено на проведенні онкопрофілактичних медоглядів населення.
Наголошено на забезпеченні меддопомоги дітям з ГРВІ/грипом та ускладненими пневмоніями. По терапевтичній тематиці розглянуто «Гіпертонічна хвороба та посиндромна терапія». ic 14.01.2020 р. В день святого Василя з привітаннями та побажаннями добробуту та злагоди в КНПТРР «ТЦРЛ» завітали колядники.

dav ic 13.01.2020 р. Проведено виробничу нараду медпрацівників ТЦРЛ з питань модернізації вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги по медичних закладах району. Усім медпрацівникам-спеціалістам зосереджено увагу на актуальності проведення первинних заходів. Зареєструватись на онлайн-навчання. Створити електронну пошту для реєстрації в НЗСУ. Отримати кваліфікований цифровий підпис (електронний ключ).
Відповідно до вимог надання медичних послуг керівникам підрозділів, медичним спеціалістам підготувати обґрунтування можливого переліку медичних послуг. Опрацювати та інформувати на співбесіді у керівника ТЦРЛ про оптимізацію свого підрозділу, служби по спеціалізації  та перспективний план діяльності з 01.04.2020 р. ic 10.01.2020 р.  Впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 177 хворих, з них 118 дітей. Показник захворюваності – 264,4, епідпоріг – 576,1. Випадків кору не виявлено. Хворих з гастроентероколітом  діагностовано 3. Загалом проти грипу вакциновано 312 осіб.

З метою визначення рівня готовності закладів охорони здоров’я області (вторинного, третинного рівнів) до модернізації медичної допомоги проведено співбесіди з керівниками закладів в т.ч. з керівником-представником Тернопільського району. Відповідно до модернізації вторинної медичної допомоги району опрацьовано перелік питань стосовно автономізації закладу, комп’ютеризації, наявності медичної інформаційної системи (МІС), наявності ліцензії на провадження  господарської діяльності з медичної практики, плану оптимізації кадрового забезпечення, плану заходів оптимізації ліжкового фонду, наявності необхідного медичного обладнання, формування пакету медичних послуг, які будуть профінансовані Національною службою здоров’я України. ic 03.01.2020 р. Впродовж щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 201 хворого. З них 128 дітей. Показник захворюваності становить 298,8, епідпоріг – 576,1. Зареєстровано 1 хворого гастроентероколітом. Загалом від грипу 312, з них 29 дітей. ic 03.01.2020 р. За участю в.о. головного лікаря ТЦРЛ, ТРЦПМСД, заступників, керівників підрозділів, районних медспеціалістів проведено подання та обґрунтування затверджених форм підсумкової медико-статистичної  документації в обласний інформаційно-аналітичний центр.