Новини

ic 17.01.18  В Тернопільському РТМО відбулась нарада лікарів загальної практики сімейної медицини району, керівників лікувально-профілактичних закладів району з участю голови районної державної адміністрації, голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації, голови В.Гаївської об‘єднаної громади, в.о головного лікаря ТРТМО, заступника головного лікаря. Проведено обговорення, опрацювання, координування спільних дій по розвитку мережі закладів первинної медико-санітарної допомоги, медичного обслуговування сільського населення.
vn0118
vn18
ic 12.01.18  Проведено щотижневе моні торування респіраторно-вірусної захворюваності на дільницях ЛПЗ району. За відповідний період зареєстровано 281 хворих, з них 138 дітей. Показник захворюваності становить 414.4 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 480,0. Діагностовано 3 випадки кору та 1 – ГЕК,
ic 11.09.18  Прийнято участь у відео-нараді обласної державної адміністрації з розглядом та інформуванням по виконанню програми «Доступні ліки»за 2017 рік та продовженням виконання у 2018 році. Організовано створення нових угод з аптеками та отримання за рецептами інсулінів хворим цукровим діабетом.
ic 09.10.18  Проведено виробничу нараду з розглядом інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів проведення надання звітної медико-статистичної документації обласним медспецалістам.
ic 05.01.18.  Проведено аналіз щотижневого моніторування захворюваності респіраторно вірусної інфекції по дільницях ЛПЗ району. За тиждень зареєстровано 242 хворих з них 158 дітей, з цієї кількості 111 шкільного віку. За відповідний період показник захворюваності на 100 тис. нас. становить 356,9 епідпоріг сягає 434,0. Діагностовано 3 випадки кору та 1 ГЕК.
ic 04.01.18.  За участю медспеціалістів району в обласному інформаційно- аналітичному центрі медичної статистики проведено подання та затвердження річного звіту з подальшим опрацюванням, аналізом показників діяльності району.
ic 02.01.18.  Проведена виробнича нарада ТРТМО по готовності заступників головного лікаря, керівників підрозділів, районних медспеціалістів по сформованій медико-статистичній документації відповідно затверджених форм звіту.
ic 28.12   Свято. Новий Рік. ТРТМО.
святк.нов року святкування нового року
ic 28.12   Прийнято участь у проведенні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за головуванням начальника УОЗ з розгляду, обговорення, прийняття рішень: – по основних засадах формування бюджету на 2018 рік – про виконання програми по питанню реалізації проекту Європейської організації інсульту ESO «Ініціатива Angels» в Україні по наданню допомоги хворим з інсультом, – про хід виконання наказу МОЗ України від 02.04.2014 №236 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів з стандартизації медичної допомоги при дисплазії та раку шийки матки
ic 27.12   Відповідно до щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції по дільницях ЛПЗ району зареєстровано 257 хворих, з них дітей – 152, з цієї кількості шкільного віку – 109. Згідно аналізу рівня захворюваності показник захворюваності на 100 тис. населення становить – 381,0, епідпоріг сягає – 784. Випадків кору діагностовано – 3. ГЕК – 1.
ic 26.12   Проведено конференцію з лікарями загальної практики сімейної медицини, районними спеціалістами, керівниками підрозділів, АЛЗПСМ. Розглянуто актуальні питання реформування медицини, наступної діяльності лікувально-профілактичних закладів, медпрацівників первинної, вторинної ланок медико-санітарної допомоги ТРТМО. Впродовж реформування, обговорено про створення так званого «зеленого реєстру» декларацій-угод лікарів загальної практики сімейної медицини з населенням району. Реалізація програми «Доступні ліки». Ознайомлення з перспективним планом типології надання ПМСД на території району.
ic 22.12.2017 р.  – Прийнято участь у відео – нараді при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки». Проведено інформування району по організації виконання реалізації програми по дільницях району та діяльності лікарів ЗПСМ з населенням відповідної категорії по виписуванню рецептів з назначених ліків на оздоровлення хворих.
ic 22.12.2017 р. – Проведено аналіз щотижневого моніторування стану респіраторно-вірусної інфекції. За тиждень по дільницях ЛПЗ району зареєстровано 269 хворих, з них дітей 159 , з тієї кількості 112 шкільного віку. По району не виявлено хворих на КІР та діагностовано ГЕК-1.
ic 21.12.2017 р.  –  В реалізації програми «Доступні ліки» по дільницях лікарів загальної практики сімейної медицини по зверненню хворих відповідної категорії населення району виписано 27015 рецептів для отримання ліків в аптеках згідно переліку реімбурсації.
ic 20.12.2017 р. – Прийнято участь у проведенні роботи комісії по надзвичайній ситуації (техногенного природного характеру). Інформування медичної служби ЦЗ по організації взаємодії з районними службами по можливій ліквідації наслідків стихійного лиха. Готовність лікувально-профілактичних закладів у наданні меддопомоги та функціонування пунктів обігріву в В.Бірківському і Мишковицькому медзакладах.
ic 19.12.2017 р.  – Проведено виробничу нараду ТРТМО з актуальних питань ЛПЗ первинної медико-санітарної допомоги розвитку сільської медицини району. Інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів про тижневу діяльність.
19.12.17р
ic 15.11  Відповідно до щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз стану захворюваності за тиждень, зареєстровано 267 випадків захворівших ГРВІ, з них 151 дитина з цієї кількості – 102 шкільного віку. Показник захворюваності на даний час становить 395,9, епідпоріг сягає 815,0. За тиждень виявлено 2 хворих на кір, ГЕК – не діагностовано.
ic 14.12  В ТРТМО проведено опрацювання спільного листа Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України від 06.12.2017 №191-06-2007/32513/7/16-13498 щодо першочергових заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. На основі наданого проекту Порядку проведено формування пропозицій спрямованих мереж-установ надавачів  первинної медичної допомоги району з подальшим затвердженням на рівні РДА, ОДА.
ic 13.12  Згідно діючого наданого ТРТМО сертифікату про відповідність системи управління якістю (СУЯ) на основі національного державного стандарту  ДСТУ ІS0-9000 в ТРТМО представниками комісії проведена  перевірка організації виконання  положень держстандартів  по структурних підрозділах ЛПЗ району. Рішенням результату перевірки ТРТМО продовжено діяльність відповідно наданого сертифікату.
ic 12.12  Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом інвентаризації використання медичного обладнання, оснащення в ЛПЗ району. Розгляд результату перевірки соцстраху з тимчасової втрати працездатності. Інформування керівників підрозділів про тижневу діяльність.
12.12.17
ic 08.12  Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно- вірусної інфекції. За відповідний період по дільницях лікувально- профілактичних закладів зареєстровано 267 хворих, з них 140 дітей з цієї кількості 107 шкільного віку. Показник захворюваності на даний час становить – 395,7, епідпоріг сягає -751. Випадків захворюваності кору виявлено 3, ГЕК не діагностовано.
ic 07.12   На виконання доручення голови обласної державної адміністрації проведено співбесіду-обговорення з головами райдержадміністрацій, головними лікарями районів області. По Тернопільському району погоджено подану інформацію по зміні в структурі закладів первинної медико-санітарної допомоги.
ic 06.12  Прийнято участь в нараді-семінарі у приміщенні конференц-залу Тернопільської університетської лікарні з організації збору та формування статистичної звітності за 2017 рік.
06.12.17
ic 05.12     Проведено виробничу нараду ТРТМО з інформуванням опрацюванням питання про стан охорони праці в лікувально- профілактичних закладах району. Звітування керівників підрозділів, районних медспеціалістів про тижневу діяльність.
05.12.17
ic 04.12   Прийнято участь у проведенні відео-наради при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розглядом питання про поліпшення якості та організації медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в районах області.
ic 01.12  Відбулась відео-нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації за головуванням начальника УОЗ з розглядом та інформуванням районів про підсумки акушерсько-гінекологічної та неонатальної допомоги за 9 місяців 2017 року. Показники за 10 місяців. Проблемні питання. Шляхи покращення стану надання медичної допомоги.
ic 01.12  Проведено аналіз тижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції на дільницях лікувально-профілактичних закладів району. За тиждень в районі зареєстровано 285 хворих, з них дитячого населення – 159, з цієї кількості шкільного віку – 119. За відповідний період показник захворюваності становить 763, епідпоріг на даний час сягає 422,6. За тиждень виявлено випадків кору – 2 та ГЕК – 0.
ic 30.11   В Тернопільському районному ТМО за участю голови районної державної адміністрації, районної ради, заступника начальника управління охорони здоров’я проведено розгляд, обговорення, співрацю по розвитку реформи медицини Тернопільського району.
В клініко-діагностичному відділенні районного стаціонарно-поліклінічного комплексу за кошти виділеного районного бюджету придбано та введено в дію апарат ультразвукового дослідження з сучасно-технологічно доступними методами обстеження мешканців району.
30.11.17уздузд1
ic 29.11  Прийнято участь у проведенні колегії обласної державної адміністрації та розгляді розвитку сільської охорони здоров’я в районах області.
ic 28.11  Прийнято участь у проведенні колегії державної районної адміністрації та інформуванні у розгляді питання оздоровлення дітей і інших актуальних питань.
ic 28.11 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом аналізу первинного виходу на інвалідність за ІІІ квартали. Інформування керівників підрозділів,районних мед-спеціалістів про діяльність за тиждень. Робота господарської служби, фінансування.
28.11.17
ic 24.11  Проведено Медичну Раду ТРТМО за участю в.о. головного лікаря ТРТМО Трача І. М., заступника голови РДА з гуманітарних питань Колісника А. Я., керівників ЛПЗ, районних мед-спеціалістів.  Розглянуто питання:
– про діяльність Баворівської ДЛ та обслуговуючих дільниць, реформування ДЛ у Баворівському АЛЗПСМ з ліжками денного перебування;
– стан діагностики, лікування хворих з передраковою патологією і злоякісними новоутвореннями молочної залози;
– про виконання програми реімбурсації «Доступні ліки».
24.11.17 (1)
ic 23.11 На основі щотижневого моніторування рівня респіраторно-вірусної інфекції по дільницях ЛПЗ району проведено аналіз показників захворюваності. За тиждень зареєстровано 304, захворівши з них 153 дітей, з цієї кількості 107 школярів. За відповідний період показник захворюваності становить – 450,7. епідпоріг сягає – 617; Одночасно виявлено 6 випадків кору та не діагностовано ГЕК; Проводяться санітарно-протиепідемічні заходи по ЛПЗ та імунопрофілактична робота на дільницях району.
ic 21.11 Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації за головуванням начальника УОЗ, заступника, головних обласних спеціалістів. Опрацьовано – співінформовано питання про забезпечення наступності в роботі центру ендопротезування та новітніх ортопедичних технологій з ортопедичними службами ЛПЗ закладів. Про епідситуацію з захворюваності на кір та щодо проведення щеплення проти кору. Розглянуто актуальні питання організації роботи первинної ланки медико- санітарної допомоги районів.
ic 21.11 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розгляду аналізу організації та результату проведення періодичних профілактичних медоглядів працюючих в підприємствах з шкідливими умовами праці та організація проведення медоглядів працівників освіти, дошкільних навчальних закладів, культури, медицини. Інформування керівників, районних мед-спеціалістів про тижневу діяльність.
21.11
ic 17.11.17 р. Прийнято участь з інформуванням у проведенні колегії УОЗ облдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку в напрямку охорони здоров’я, аналізу показників діяльності за ІІІ квартал 2017 року терапевтичної, акушерсько-гінекологічної, хірургічної, педіатричної служб області, районів.
ic 16.11.17 – 17.11.17 працівники ТРТМО прийняли участь в науково-практичній міжрегіональній конференції «Новини світової панкреатології. Проблеми діагностики, лікування, дієтичного харчування при захворюваннях підшлункової залози та коморбідних захворюваннях», що проводилась на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».
16.11.17
ic 16.11.17 р. На основі щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз показників по захворюваності. За тиждень по ЛПЗ району зареєстровано загалом 307 хворих, з них – 148 дітей, з тієї кількості – 113 школярів. Показник захворюваності становить – 455,2 , епідпоріг сягає – 529. Кір -2 випадки, ГЕКИ – 2 хворих.
ic 15.11.2017 р . В Тернопільському районному територіальному медичному об’єднанні відбулась виїзна комісійна нарада В.Гаївської ОТГ за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань – Колісника А.Я., в.о.головного лікаря ТРТМО – І.М.Трач, голови В.Гаївської ОТГ – Кохман О.А., головного лікаря Баворівської ДЛ – Дударенка В.А. та представників перелічених установ з питань реформування Баворівської ДЛ.
15.11
ic 15.11.17 р. Проведено тематичні заняття з фельдшерами, акушерками, медичними сестрами з актуальних питань педіатричної, акушерсько-гінекологічної , терапевтичної діяльності. Організація санітарно-протиепідеміологічних заходів по ЛПЗ району, щодо готовності до підвищеного рівня респіраторно-вірусної захворюваності. Проведення щеплення вакциною проти грипу. Проведення імунопрофілактичної роботи на дільницях ЛПЗ району по вакцинації дитячого населення проти кору.
ic 14.11.17 За участю начальника управління охорони здоров΄я і його заступника проведено координацію організації роботи по кожному району щодо мережі лікувально-профілактичних закладів які надають медико-санітарну домопогу та створення нових АЗПСМ. Розвиток матеріально-технічної бази мережі лікувально-профілактичних закладів ПМСД
ic 14.11.17 Виробнича нарад ТРТМО з роглядом аналізу показників діяльності мед спеціалістів неврологічної служби. Інформування керівників підрозділів, районних мед спеціалістів про тижневу роботу, фінансування, господарська робота.
14.11.17
ic 13.11.17 Прийнято участь у проведені відео-наради управління охорони здоров΄я облдержадміністрації по темі аналізу надання медичної допомоги хворим з патологією периферичних судин з інформацією районів області.
ic 10.11 На основі тижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За відповідний період зареєстровано 258 хворих, з них 134 дітей, з цієї кількості 92 школярів. Показник захворюваності становить 382,5, епідпоріг 536,0. За тиждень зареєстровано 7 випадків захворюваності кору. Загалом за поточний рік 16 хворих з них 13 дітей та 3 дорослих. Продовжується вакцинація дитячого населення проти кору.
ic 09.11 Проведено тематичну конференцію з лікарями загальної практики сімейної медицини. Розглянуто питання організації імунопрофілактичної роботи на дільницях проти кору та роботи медпрацівників з захворівшими на кір. Продовження реалізації програми «Доступні ліки». Актуальні питання акушерсько-гінекологічної, терапевтичної, педіатричної служб.
ic 08.11 Прийнято участь у проведенні відео-нарди в РДА з ОДА за головуванням заступника голови облдержадміністрації з доповіддю начальнику управління охорони здоров’я з питань розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Розглянуто актуальні запитання щодо реформування первинної ланки медико-санітарної допомоги.
ic 07.11 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом питання акушерсько- гінекологічної служби. Планування сім’ї, репродуктивне здоров’я, медико- генетичне консультування. Інформування керівників підрозділів, районних мед-спеціалістів про тижневу роботу.
07.11.2017
ic 03.11.  На основі щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності населення району на дільницях ЛПЗ проведено аналіз стану розповсюдження респіраторно-вірусної інфекції. За попередній тиждень зареєстровано 288 захворівших з них 160 дітей, з цієї кількості 117 школярів. Показник захворюваності на даний час становить 427,0, епідпоріг сягає 529,0. Зважаючи на прогнозований розвиток сезонної епідемічної ситуації захворівші грипом окремі громадяни звертаються з придбаною вакциною проти грипу для проведення маніпуляції вакцинації. За тиждень зареєстровано виявлених хворих на кір – 4 та діагностовано – 1 ГЕК.
ic 01.11. Проведено розгляд роботи лікарів загальної практики сімейної медицини лікувально-профілактичних закладів району з категорією осіб з серцево- судинною патологією, цукровим діабетом, бронхіальною астмою по виписуванню рецептів на пільгові безкоштовні медикаменти для профілактики, оздоровлення перелічених захворювань. Надано відповідний звіт в УОЗ про реалізацію програми «Доступні ліки».
ic 31.10.   Прийнято участь у проведенні колегії державної районної адміністрації з доповіддю про надання медичної допомоги, медичного обслуговування кардіологічних хворих з серцево-судинною, судинно-мозковою патологією.
ic 31.10.  Проведено виробничу роботу ТРТМО з розгляду аналізу показників діяльності ЛОР служби. Інформування керівників спеціалістів підрозділів, районних мед-спеціалістів про тижневу роботу.

31.10.17р

ic 30.10.  Прийнято участь у проведенні відео-конференції МОЗ України за головуванням виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я та заступників. Розглянуто виниклі актуальні організаційно-управлінські питання на етапах подальшого впровадження програми реформування медицини на первинній ланці медико-санітарної допомоги.
ic 27.10.2017р.  Проведена медична рада медпрацівників лікувально- профілактичних закладів ТРТМО з розглядом про діяльність лікарів загальної практики сімейної медицини Мишковицького амбулаторного відділення ЦРП та геріатричного відділення ТРТМО.
– Впровадження медичних стандартів та протоколів лікування дієвого контролю за якістю лікування, діагностичного процесу в стаціонарах ЛПЗ. Використання ліжкового фонду ЦРП, ЛПЗ району.
– Стан інфекційної захворюваності за три квартали. Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб. Рутинна вакцинація КПК.
27.10.17
ic 26.10. 2017 р. Проведено аналіз моніторування респіраторно-вірусної захворюваності населення на дільницях лікувально-профілактичних закладів району. За тиждень зареєстровано 385 захворівших з них 180 дітей, з тієї кількості – 132 шкільного віку. За відповідний звітний період показник захворюваності сягає 570,5 на 100 тис. населення, епідпоріг становить 538,9. Зареєстровано випадок захворюваності кору – 1, діагностовано гастроентероколіту – 0.
ic 25.10.2017 р.  Продовжуємо реалізацію програми «Доступні ліки». Проведено тижневий аналіз інформаційного звіту лікарів загальної практики сімейної медицини , звіту аптек по виписуванню рецептів, отриманню ліків відповідній категорії населення на оздоровлення, профілактику серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми.
ic 24.10.2017 р.  Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом з актуальних питань організацій діяльності та інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів, фінансово-господарської діяльності.

24.10.17

ic 19.10.17 р.  ТРТМО відвідала делегація Червоного Хреста з Нідерландів. Оглянули медичні заклади ТРТМО: c.Мишковичі, с.Баворів та Тернопільське клініко-діагностичне відділення. Роботою медичного персоналу та адміністрації були приємно вражені.
19.10.17
ic 20.10 В реалізацію урядової програми «Доступні ліки» лікарі загальної практики сімейної медицини ЛПЗ району продовжують надалі працювати з відповідною категорією осіб з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальної астми, цукрового діабету другого типу, призначають та виписують ліки згідно до потреби.
ic 19.10 Відповідно до моніторування рівня захворюваності респіраторно-вірусної інфекції по дільницях лікувально-профілактичних закладів, за тиждень зареєстровано 316 хворих, з них 130 дітей, з тієї кількості 97 школярів. Показник захворюваності становить – 468,5, епідпоріг сягає 385,0, випадків кору не виявлено. Діагностовано гастроентероколітів 6.
ic 17.10 Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками. Опрацьовано організацію проведення онкопрофілактичних медоглядів, виявлення онкопатології молочної залози. Розглянуто – тему цукрового діабету – клінічну діагностику ускладнення. По педіатрії – організації проведення імунологічної роботи серед дитячого населення, вакцинації проти кору. Забезпечено надання медзакладам первинної ланки укомплектовані укладки невідкладної меддопомоги.
ic 17.10 Проведено виробничу нарад ТРТМО з розгляду діяльності, аналізу показників роботи офтальмологічної служби. Інформування тижневої роботи керівників підрозділів, районних медспеціалістів.

17.10.17vn

ic 13.10.2017 р. – Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно- вірусної захворюваності на дільницях лікувально-профілактичних закладів. За тиждень зареєстровано – 237 хворих, з них – 128 осіб дитячого населення з цієї кількості шкільного віку – 97. Показник захворюваності на даний час – 351,4 на 100 тисяч населення, епідпоріг становить 402,0. Випадків кору не виявлено. Гастроентероколітів діагностовано – 3.
ic 10.10.2017 р. – Проведено виробничу нараду з розгляду показників діяльності районного спеціаліста – уролога. Інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів про тижневу роботу.
10.10.2017
ic 09.10.2017 р.  – Прийнято участь у проведенні відео-наради при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації про стан виконання наказу від 24.11.2003 року № 544 «Про удосконалення проктологічної допомоги населенню України». Інформування районів щодо реалізації програми «Доступні ліки», підготовки ЛПЗ до епідсезону захворюваності ГРВІ, грипу, рутинної вакцинації дітей проти кору.
ic 06.10   Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я з інформуванням про реалізацію на дільницях району програми «Доступні ліки». Розглянуто актуальні питання підготовки закладів охорони здоров’я до сезонного підйому захворюваності населення на грип та ГРІ, проведення профілактичних щеплень проти грипу. Проведення щеплення рутинної вакцинації дитячого населення проти кору.
ic 05.10  Проведено аналіз щотижневого інформування випадків респіраторно- вірусної захворюваності. На даний час зареєстровано – 1870 хворих, з них 109 дитячого населення, з цієї кількості 77 дітей шкільного віку . Показник рівня захворюваності становить 2772, епідпоріг сягає – 337. Випадків кору не зареєстровано, ГЕК – 3.
ic 04.10   На виконання програми «Доступні ліки» проведено моніторування діяльності лікарів загальної практики сімейної медицини у роботі на дільницях, щодо диспансеризації категорії осіб з серцево-судинною патологією, цукровим діабетом, бронхіальною астмою, виписування рецептів на отримання лікарських засобів відповідно даної програми. Надано звітування на рівень управління охорони здоров’я.
ic 03.10 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом питань про оздоровлення дитячого населення району в літніх оздоровчих таборах та санаторіях місцевого значення. Інформування керівників підрозділів, районних мед- спеціалістів про тижневу діяльність.

 

ic 29.09 Проведено Медичну Раду ТРТМО з розглядом:
–   діяльності В. Березовицької ЛАЗПСМ та медобслуговування дільниць;
– про стан надання медичної допомоги онкологічним хворим з високим рівнем онкозахворюваності та заходи-напрямки по покращенню роботи на зниження онкозахворюваності;
–  про стан забезпечення невідкладної та екстреної медичної допомоги населенню району.
29.09
ic 28.09 Організовано консультативний виїзд бригади медспеціалістів в складі хірурга, невропатолога, кардіолога, гастроентеролога в Мишковицьку дільницю лікарів загальної практики сімейної медицини. Проведено консультування, обстеження, взяття на диспансерний облік 29 пацієнтів.
ic 28.09 На основі щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності проведено аналіз. За відповідний період зареєстровано 160 випадків захворівши. Серед них 85 дитячого населення, з них шкільного віку – 63. Показник захворюваності становить – 238,0, епідпоріг сягає – 237; кору не виявлено, ГЕК діагностовано – 16 випадків.
ic 26.09 Прийнято участь у проведенні відео-наради УОЗ за головуванням начальника УОЗ з розгляду галузевих програм, актуальних питань, оптимізації ліжкового фонду, підготовки до роботи в осінньо-зимовий період .
ic 26.09 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом показників діяльності наркологічної служби. Інформування тижневої роботи керівників підрозділів, районних спеціалістів
26.09
ic 22.09.17  Проведено тижневий розгляд –аналіз звіту лікарів загальної практики сімейної медицини та аптек, щодо реалізації програми «Доступні ліки» по дільницях лікувально-профілактичних закладів первинної ланки медико- санітарної допомоги району.
ic 21.09.17   Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності. За звітний період зареєстровано 160 хворих, з них дитячого населення 101, з цієї кількості 73 школярів . Показник захворюваності на даний час становить 238,0 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 287,0. Випадків захворівших на кір не реєструвалось, захворівших гастроентероколітом – 14.
ic 19.09.17  В ТРТМО проведено тематичне семінарське заняття з лікарями загальної практики сімейної медицини, терапевтами, педіатрами з актуальних питань кардіологічної,пульмонологічної патології. Наголошено на подальшій реалізації програми «Доступні ліки» для відповідної категорії населення району. Особливій увазі наділено виконання наказу МОЗ №1082; Розглянуто організацію проведення імунізації-вакцинації дитячого населення проти кору вікової категорії від 2 до 8 років включно. Загалом епідеміологічна ситуації в Україні і в області з захворюваності на кір напружена. За відсутності попередньо в країні протикоревої вакцини на даний час отриманою вакциною КПК буде проведена рутинна – вакцинація та ревакцинація проти кору дітей даної вікової категорії.
ic 19.09.17   Прийнято участь у відеонараді управління охорони здоров’я з інформуванням виконання наказу МОЗ України від 11.09.2017 №1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні» – в частині звіту про проведення додаткових заходів з імунізації проти кору на дільницях району.
ic 19.09.17 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом «Д» диспансерного обліку медобслуговування та оздоровлення постраждалих від Чорнобильскої катастрофи. Інформування керівників підрозділів, районних мед-спеціалістів про тижневу діяльність. Господарська робота, фінансування.
19.09.17vn
ic 15.09.17 року – В районі розпочато реалізацію пріоритетного напрямку розвитку закладів охорони здоров’я  первинної ланки медико-санітарної допомоги (ФАПів, АЗПСМ). Районною державною адміністрацією, районною радою виділено кошти на придбання окремого медичного оснащення.
Голова районної державної адміністрації Похилий О.І., районної ради Галайко А.В., дякуючи медичним працівникам ЛПЗ району за медичне обслуговування, медичну допомогу мешканцям району вручили відповідне медичне оснащення в кожний мед. заклад.
15.09
ic 15.09.2017 року – Проведено тематичні заняття з фельдшерами, акушерками району з питань організації імунопрофілактичної роботи на дільницях лікувально-профілактичних закладів району. Розглянуто виконання щеплень проти кору відповідно календаря щеплень, залишки імунобіологічних препаратів та раціональне їх використання, дотримання «холодового ланцюга». Звернення громадян щодо проведення щеплень населенню. Актуальні питання акушерсько-гінекологічної патології серед жіночого населення.
ic 15.09.2017 року – Прийнято участь у проведенні відео-наради  управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питань виконання наказу МОЗ України від 11.09.2017 року  № 1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні». З інформуванням виконання профілактичних щеплень дитячому населенню проти кору згідно календаря щеплень, виконання рутинної імунізації дитячого населення віком від 12 місяців до 8 років 11 місяців 29 днів на дільницях району.
ic 14.09.2017 року – Проведено аналіз щотижневого моніторування захворюваності респіраторно-вірусної інфекції. Зареєстровано –  123 хворих, з них 74 дитячого населення, з цієї кількості – 51 школяр. Показник захворюваності становить  – 183,0 на 100 тисяч населення, епідпоріг сягає – 254,0. Випадків захворювань кору – 0 , діагностовано – 3 ГЕКИ. Санітарно- епідеміологічна ситуація на даний час залишається контрольованою.
ic 13.09.2017 року –  Прийнято участь у проведенні представниками МОЗ наради другого етапу Всеукраїнського туру «ЗміниТи»: взаємодія заради змін стосовно реформ спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, реорганізації закладів охорони здоров’я у комунальні підприємства, моделі оплати додаткових послуг та налагодження ефективного використання надлишкового майна.
ic 12.09.2017 року – Прийнято участь у проведенні відео наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питань виконання наказів МОЗ України від 11.08.2014 р. № 551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні». Використання отриманих вакцин . Саносвітня робота з імунопрофілактики.
ic 12.09.2017 року – Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом роботи кардіолога, аналізу показників діяльності. Інформування керівників підрозділів, районних мед спеціалістів про тижневу діяльність.
12.09.17
ic 11.09.17 р.  Тернопільська делегація медиків, очолювана заступником голови обласної державної адміністрації Юриком Ю.З. та начальником управління охорони здоров’я Богайчуком В.Г. прийняла участь в презентації програми президента про доступну і якісну сільську медицину, яка проходила 11.09.17 р. в м.Київ.
В.о.головного лікаря ТРТМО Трач І.М. був присутній на нараді.
pd
ic 08.09.17 р.  Відповідно до моніторування виконань програми «Доступні ліки» проведено аналіз роботи лікарів загальної практики сімейної медицини на дільницях первинної ланки медико-санітарної допомоги району по медичному обслуговуванню, виписуванню безкоштовно ліків згідно затвердженого переліку та патології.
ic 07.09.17 р.  Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно вірусної захворюваності. Загалом по району зареєстровано 110 хворих, з них дитячого населення – 66 ; з тієї кількості 48 – школярів. Показник захворюваності – 163,0 на 100 тис. населення, епідпоріг становить – 194,0. Випадків кору не виявлено, гастроентеритів діагностовано – 6 осіб. Санітарно-епідеміологічна ситуація в районі залишається стабільною.
ic 05.09.17 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом діяльності аналізу показників роботи районного спеціаліста пульмонологічної служби. Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу роботу, господарської роботи, фінансування.
050917
ic 01.09. Згідно щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції за звітний період зареєстровано 72 хворих, з них 43 дитячого населення, з тієї кількості 29 шкільного віку. Показник на даний час 117,1 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 168,0. Нових випадків захворювання кору не виявлено, ГЕК – 3. Загалом санітарно-епідеміологічна ситуація залишається стабільною і контрольованою.
ic 31.08. Проведено Медичну Раду ТРТМО з розглядом підсумку показників діяльності амбулаторно-поліклінічної служби району за півріччя. Підсумку показників діяльності стаціонарної служби за півріччя. Про стан загальної інфекційної захворюваності серед населення району.
31.08
ic 30.08. Проведено опрацювання тижневого звіту виконання програми «Доступні ліки» по дільницях лікарів загальної практики сімейної медицини району. Забезпечується аналіз даних з інформуванням кількості виписаних рецептів, кількості осіб, які отримали лікарські засоби, використаних коштів.
ic 29.08. Прийнято участь у проведенні колегії районної державної адміністрації з доповіддю про забезпечення в районі медичного обслуговування, медичної допомоги, виявлення хворих з цукровим діабетом.

колегія районної ради 29.08.

ic 29.08. Проведено виробничу нараду з розглядом аналізу показників діяльності районного спеціаліста ревматологічної служби. Інформування керівників підрозділів районних спеціалістів про тижневу роботу, господарську роботу, фінансування.
29.08
ic 23.08. Київ. Майдан Незалежності.
Працівники ТРТМО на урочистих заходах в честь Дня Прапора України.
dp1
dp2
ic 23.08.  Згідно виконання програми «Доступні ліки» проведено аналіз моніторування роботи лікарів загальної практики сімейної медицини щодо реалізації програми в районі, по дільницях первинної ланки медико- санітарної допомоги та звіт в Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
0822_
ic 22.08. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом діяльності районного спеціаліста та аналізу показників роботи гастроентерологічної, нефрологічної служб. Інформування керівників підрозділів про тижневу діяльність медспеціалістів та звіт фінансово-господарської роботи.
ic 21.08. З 80–літнім ювілеєм ветерана медичної служби, працівницю ФАПу с.Ангелівка Надію Петрівну Кузьму привітали заступник головного лікаря з медичного обслуговування ТРТМО Ігор Войтович, старша медична сестра ТРТМО Тетяна Мороз, голова Тернопільської районної організації  Товариства Червоного Хреста Ольга Нижник.
k2