Архів новин за 2017 рік

ic 24.11 Проведено Медичну Раду ТРТМО за участю в.о. головного лікаря ТРТМО Трача І. М., заступника голови РДА з гуманітарних питань Колісника А. Я., керівників ЛПЗ, районних мед-спеціалістів.  Розглянуто питання:
– про діяльність Баворівської ДЛ та обслуговуючих дільниць, реформування ДЛ у Баворівському АЛЗПСМ з ліжками денного перебування;
– стан діагностики, лікування хворих з передраковою патологією і злоякісними новоутвореннями молочної залози;
– про виконання програми реімбурсації «Доступні ліки».
24.11.17 (1)
ic 23.11 На основі щотижневого моніторування рівня респіраторно-вірусної інфекції по дільницях ЛПЗ району проведено аналіз показників захворюваності. За тиждень зареєстровано 304, захворівши з них 153 дітей, з цієї кількості 107 школярів. За відповідний період показник захворюваності становить – 450,7. епідпоріг сягає – 617; Одночасно виявлено 6 випадків кору та не діагностовано ГЕК; Проводяться санітарно-протиепідемічні заходи по ЛПЗ та імунопрофілактична робота на дільницях району.
ic 21.11 Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації за головуванням начальника УОЗ, заступника, головних обласних спеціалістів. Опрацьовано – співінформовано питання про забезпечення наступності в роботі центру ендопротезування та новітніх ортопедичних технологій з ортопедичними службами ЛПЗ закладів. Про епідситуацію з захворюваності на кір та щодо проведення щеплення проти кору. Розглянуто актуальні питання організації роботи первинної ланки медико- санітарної допомоги районів.
ic 21.11 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розгляду аналізу організації та результату проведення періодичних профілактичних медоглядів працюючих в підприємствах з шкідливими умовами праці та організація проведення медоглядів працівників освіти, дошкільних навчальних закладів, культури, медицини. Інформування керівників, районних мед-спеціалістів про тижневу діяльність.
21.11
ic 17.11.17 р. Прийнято участь з інформуванням у проведенні колегії УОЗ облдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку в напрямку охорони здоров’я, аналізу показників діяльності за ІІІ квартал 2017 року терапевтичної, акушерсько-гінекологічної, хірургічної, педіатричної служб області, районів.
ic 16.11.17 – 17.11.17 працівники ТРТМО прийняли участь в науково-практичній міжрегіональній конференції «Новини світової панкреатології. Проблеми діагностики, лікування, дієтичного харчування при захворюваннях підшлункової залози та коморбідних захворюваннях», що проводилась на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».
16.11.17
ic 16.11.17 р. На основі щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз показників по захворюваності. За тиждень по ЛПЗ району зареєстровано загалом 307 хворих, з них – 148 дітей, з тієї кількості – 113 школярів. Показник захворюваності становить – 455,2 , епідпоріг сягає – 529. Кір -2 випадки, ГЕКИ – 2 хворих.
ic 15.11.2017 р . В Тернопільському районному територіальному медичному об’єднанні відбулась виїзна комісійна нарада В.Гаївської ОТГ за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань – Колісника А.Я., в.о.головного лікаря ТРТМО – І.М.Трач, голови В.Гаївської ОТГ – Кохман О.А., головного лікаря Баворівської ДЛ – Дударенка В.А. та представників перелічених установ з питань реформування Баворівської ДЛ.
15.11
ic 15.11.17 р. Проведено тематичні заняття з фельдшерами, акушерками, медичними сестрами з актуальних питань педіатричної, акушерсько-гінекологічної , терапевтичної діяльності. Організація санітарно-протиепідеміологічних заходів по ЛПЗ району, щодо готовності до підвищеного рівня респіраторно-вірусної захворюваності. Проведення щеплення вакциною проти грипу. Проведення імунопрофілактичної роботи на дільницях ЛПЗ району по вакцинації дитячого населення проти кору.
ic 14.11.17 За участю начальника управління охорони здоров΄я і його заступника проведено координацію організації роботи по кожному району щодо мережі лікувально-профілактичних закладів які надають медико-санітарну домопогу та створення нових АЗПСМ. Розвиток матеріально-технічної бази мережі лікувально-профілактичних закладів ПМСД
ic 14.11.17 Виробнича нарад ТРТМО з роглядом аналізу показників діяльності мед спеціалістів неврологічної служби. Інформування керівників підрозділів, районних мед спеціалістів про тижневу роботу, фінансування, господарська робота.
14.11.17
ic 13.11.17 Прийнято участь у проведені відео-наради управління охорони здоров΄я облдержадміністрації по темі аналізу надання медичної допомоги хворим з патологією периферичних судин з інформацією районів області.
ic 10.11 На основі тижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За відповідний період зареєстровано 258 хворих, з них 134 дітей, з цієї кількості 92 школярів. Показник захворюваності становить 382,5, епідпоріг 536,0. За тиждень зареєстровано 7 випадків захворюваності кору. Загалом за поточний рік 16 хворих з них 13 дітей та 3 дорослих. Продовжується вакцинація дитячого населення проти кору.
ic 09.11 Проведено тематичну конференцію з лікарями загальної практики сімейної медицини. Розглянуто питання організації імунопрофілактичної роботи на дільницях проти кору та роботи медпрацівників з захворівшими на кір. Продовження реалізації програми «Доступні ліки». Актуальні питання акушерсько-гінекологічної, терапевтичної, педіатричної служб.
ic 08.11 Прийнято участь у проведенні відео-нарди в РДА з ОДА за головуванням заступника голови облдержадміністрації з доповіддю начальнику управління охорони здоров’я з питань розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Розглянуто актуальні запитання щодо реформування первинної ланки медико-санітарної допомоги.
ic 07.11 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом питання акушерсько- гінекологічної служби. Планування сім’ї, репродуктивне здоров’я, медико- генетичне консультування. Інформування керівників підрозділів, районних мед-спеціалістів про тижневу роботу.
07.11.2017
ic 03.11.  На основі щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності населення району на дільницях ЛПЗ проведено аналіз стану розповсюдження респіраторно-вірусної інфекції. За попередній тиждень зареєстровано 288 захворівших з них 160 дітей, з цієї кількості 117 школярів. Показник захворюваності на даний час становить 427,0, епідпоріг сягає 529,0. Зважаючи на прогнозований розвиток сезонної епідемічної ситуації захворівші грипом окремі громадяни звертаються з придбаною вакциною проти грипу для проведення маніпуляції вакцинації. За тиждень зареєстровано виявлених хворих на кір – 4 та діагностовано – 1 ГЕК.
ic 01.11. Проведено розгляд роботи лікарів загальної практики сімейної медицини лікувально-профілактичних закладів району з категорією осіб з серцево- судинною патологією, цукровим діабетом, бронхіальною астмою по виписуванню рецептів на пільгові безкоштовні медикаменти для профілактики, оздоровлення перелічених захворювань. Надано відповідний звіт в УОЗ про реалізацію програми «Доступні ліки».
ic 31.10.   Прийнято участь у проведенні колегії державної районної адміністрації з доповіддю про надання медичної допомоги, медичного обслуговування кардіологічних хворих з серцево-судинною, судинно-мозковою патологією.
ic 31.10.  Проведено виробничу роботу ТРТМО з розгляду аналізу показників діяльності ЛОР служби. Інформування керівників спеціалістів підрозділів, районних мед-спеціалістів про тижневу роботу.

31.10.17р

ic 30.10.  Прийнято участь у проведенні відео-конференції МОЗ України за головуванням виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я та заступників. Розглянуто виниклі актуальні організаційно-управлінські питання на етапах подальшого впровадження програми реформування медицини на первинній ланці медико-санітарної допомоги.
ic 27.10.2017р.  Проведена медична рада медпрацівників лікувально- профілактичних закладів ТРТМО з розглядом про діяльність лікарів загальної практики сімейної медицини Мишковицького амбулаторного відділення ЦРП та геріатричного відділення ТРТМО.
– Впровадження медичних стандартів та протоколів лікування дієвого контролю за якістю лікування, діагностичного процесу в стаціонарах ЛПЗ. Використання ліжкового фонду ЦРП, ЛПЗ району.
– Стан інфекційної захворюваності за три квартали. Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб. Рутинна вакцинація КПК.
27.10.17
ic 26.10. 2017 р. Проведено аналіз моніторування респіраторно-вірусної захворюваності населення на дільницях лікувально-профілактичних закладів району. За тиждень зареєстровано 385 захворівших з них 180 дітей, з тієї кількості – 132 шкільного віку. За відповідний звітний період показник захворюваності сягає 570,5 на 100 тис. населення, епідпоріг становить 538,9. Зареєстровано випадок захворюваності кору – 1, діагностовано гастроентероколіту – 0.
ic 25.10.2017 р.  Продовжуємо реалізацію програми «Доступні ліки». Проведено тижневий аналіз інформаційного звіту лікарів загальної практики сімейної медицини , звіту аптек по виписуванню рецептів, отриманню ліків відповідній категорії населення на оздоровлення, профілактику серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми.
ic 24.10.2017 р.  Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом з актуальних питань організацій діяльності та інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів, фінансово-господарської діяльності.

24.10.17

ic 19.10.17 р.  ТРТМО відвідала делегація Червоного Хреста з Нідерландів. Оглянули медичні заклади ТРТМО: c.Мишковичі, с.Баворів та Тернопільське клініко-діагностичне відділення. Роботою медичного персоналу та адміністрації були приємно вражені.
19.10.17
ic 20.10 В реалізацію урядової програми «Доступні ліки» лікарі загальної практики сімейної медицини ЛПЗ району продовжують надалі працювати з відповідною категорією осіб з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальної астми, цукрового діабету другого типу, призначають та виписують ліки згідно до потреби.
ic 19.10 Відповідно до моніторування рівня захворюваності респіраторно-вірусної інфекції по дільницях лікувально-профілактичних закладів, за тиждень зареєстровано 316 хворих, з них 130 дітей, з тієї кількості 97 школярів. Показник захворюваності становить – 468,5, епідпоріг сягає 385,0, випадків кору не виявлено. Діагностовано гастроентероколітів 6.
ic 17.10 Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками. Опрацьовано організацію проведення онкопрофілактичних медоглядів, виявлення онкопатології молочної залози. Розглянуто – тему цукрового діабету – клінічну діагностику ускладнення. По педіатрії – організації проведення імунологічної роботи серед дитячого населення, вакцинації проти кору. Забезпечено надання медзакладам первинної ланки укомплектовані укладки невідкладної меддопомоги.
ic 17.10 Проведено виробничу нарад ТРТМО з розгляду діяльності, аналізу показників роботи офтальмологічної служби. Інформування тижневої роботи керівників підрозділів, районних медспеціалістів.

17.10.17vn

ic 13.10.2017 р. – Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно- вірусної захворюваності на дільницях лікувально-профілактичних закладів. За тиждень зареєстровано – 237 хворих, з них – 128 осіб дитячого населення з цієї кількості шкільного віку – 97. Показник захворюваності на даний час – 351,4 на 100 тисяч населення, епідпоріг становить 402,0. Випадків кору не виявлено. Гастроентероколітів діагностовано – 3.
ic 10.10.2017 р. – Проведено виробничу нараду з розгляду показників діяльності районного спеціаліста – уролога. Інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів про тижневу роботу.
10.10.2017
ic 09.10.2017 р.  – Прийнято участь у проведенні відео-наради при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації про стан виконання наказу від 24.11.2003 року № 544 «Про удосконалення проктологічної допомоги населенню України». Інформування районів щодо реалізації програми «Доступні ліки», підготовки ЛПЗ до епідсезону захворюваності ГРВІ, грипу, рутинної вакцинації дітей проти кору.
ic 06.10   Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я з інформуванням про реалізацію на дільницях району програми «Доступні ліки». Розглянуто актуальні питання підготовки закладів охорони здоров’я до сезонного підйому захворюваності населення на грип та ГРІ, проведення профілактичних щеплень проти грипу. Проведення щеплення рутинної вакцинації дитячого населення проти кору.
ic 05.10  Проведено аналіз щотижневого інформування випадків респіраторно- вірусної захворюваності. На даний час зареєстровано – 1870 хворих, з них 109 дитячого населення, з цієї кількості 77 дітей шкільного віку . Показник рівня захворюваності становить 2772, епідпоріг сягає – 337. Випадків кору не зареєстровано, ГЕК – 3.
ic 04.10   На виконання програми «Доступні ліки» проведено моніторування діяльності лікарів загальної практики сімейної медицини у роботі на дільницях, щодо диспансеризації категорії осіб з серцево-судинною патологією, цукровим діабетом, бронхіальною астмою, виписування рецептів на отримання лікарських засобів відповідно даної програми. Надано звітування на рівень управління охорони здоров’я.
ic 03.10 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом питань про оздоровлення дитячого населення району в літніх оздоровчих таборах та санаторіях місцевого значення. Інформування керівників підрозділів, районних мед- спеціалістів про тижневу діяльність.

 

ic 29.09 Проведено Медичну Раду ТРТМО з розглядом:
–   діяльності В. Березовицької ЛАЗПСМ та медобслуговування дільниць;
– про стан надання медичної допомоги онкологічним хворим з високим рівнем онкозахворюваності та заходи-напрямки по покращенню роботи на зниження онкозахворюваності;
–  про стан забезпечення невідкладної та екстреної медичної допомоги населенню району.
29.09
ic 28.09 Організовано консультативний виїзд бригади медспеціалістів в складі хірурга, невропатолога, кардіолога, гастроентеролога в Мишковицьку дільницю лікарів загальної практики сімейної медицини. Проведено консультування, обстеження, взяття на диспансерний облік 29 пацієнтів.
ic 28.09 На основі щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності проведено аналіз. За відповідний період зареєстровано 160 випадків захворівши. Серед них 85 дитячого населення, з них шкільного віку – 63. Показник захворюваності становить – 238,0, епідпоріг сягає – 237; кору не виявлено, ГЕК діагностовано – 16 випадків.
ic 26.09 Прийнято участь у проведенні відео-наради УОЗ за головуванням начальника УОЗ з розгляду галузевих програм, актуальних питань, оптимізації ліжкового фонду, підготовки до роботи в осінньо-зимовий період .
ic 26.09 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом показників діяльності наркологічної служби. Інформування тижневої роботи керівників підрозділів, районних спеціалістів
26.09
ic 22.09.17  Проведено тижневий розгляд –аналіз звіту лікарів загальної практики сімейної медицини та аптек, щодо реалізації програми «Доступні ліки» по дільницях лікувально-профілактичних закладів первинної ланки медико- санітарної допомоги району.
ic 21.09.17   Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності. За звітний період зареєстровано 160 хворих, з них дитячого населення 101, з цієї кількості 73 школярів . Показник захворюваності на даний час становить 238,0 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 287,0. Випадків захворівших на кір не реєструвалось, захворівших гастроентероколітом – 14.
ic 19.09.17  В ТРТМО проведено тематичне семінарське заняття з лікарями загальної практики сімейної медицини, терапевтами, педіатрами з актуальних питань кардіологічної,пульмонологічної патології. Наголошено на подальшій реалізації програми «Доступні ліки» для відповідної категорії населення району. Особливій увазі наділено виконання наказу МОЗ №1082; Розглянуто організацію проведення імунізації-вакцинації дитячого населення проти кору вікової категорії від 2 до 8 років включно. Загалом епідеміологічна ситуації в Україні і в області з захворюваності на кір напружена. За відсутності попередньо в країні протикоревої вакцини на даний час отриманою вакциною КПК буде проведена рутинна – вакцинація та ревакцинація проти кору дітей даної вікової категорії.
ic 19.09.17   Прийнято участь у відеонараді управління охорони здоров’я з інформуванням виконання наказу МОЗ України від 11.09.2017 №1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні» – в частині звіту про проведення додаткових заходів з імунізації проти кору на дільницях району.
ic 19.09.17 Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом «Д» диспансерного обліку медобслуговування та оздоровлення постраждалих від Чорнобильскої катастрофи. Інформування керівників підрозділів, районних мед-спеціалістів про тижневу діяльність. Господарська робота, фінансування.
19.09.17vn
ic 15.09.17 року – В районі розпочато реалізацію пріоритетного напрямку розвитку закладів охорони здоров’я  первинної ланки медико-санітарної допомоги (ФАПів, АЗПСМ). Районною державною адміністрацією, районною радою виділено кошти на придбання окремого медичного оснащення.
Голова районної державної адміністрації Похилий О.І., районної ради Галайко А.В., дякуючи медичним працівникам ЛПЗ району за медичне обслуговування, медичну допомогу мешканцям району вручили відповідне медичне оснащення в кожний мед. заклад.
15.09
ic 15.09.2017 року – Проведено тематичні заняття з фельдшерами, акушерками району з питань організації імунопрофілактичної роботи на дільницях лікувально-профілактичних закладів району. Розглянуто виконання щеплень проти кору відповідно календаря щеплень, залишки імунобіологічних препаратів та раціональне їх використання, дотримання «холодового ланцюга». Звернення громадян щодо проведення щеплень населенню. Актуальні питання акушерсько-гінекологічної патології серед жіночого населення.
ic 15.09.2017 року – Прийнято участь у проведенні відео-наради  управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питань виконання наказу МОЗ України від 11.09.2017 року  № 1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні». З інформуванням виконання профілактичних щеплень дитячому населенню проти кору згідно календаря щеплень, виконання рутинної імунізації дитячого населення віком від 12 місяців до 8 років 11 місяців 29 днів на дільницях району.
ic 14.09.2017 року – Проведено аналіз щотижневого моніторування захворюваності респіраторно-вірусної інфекції. Зареєстровано –  123 хворих, з них 74 дитячого населення, з цієї кількості – 51 школяр. Показник захворюваності становить  – 183,0 на 100 тисяч населення, епідпоріг сягає – 254,0. Випадків захворювань кору – 0 , діагностовано – 3 ГЕКИ. Санітарно- епідеміологічна ситуація на даний час залишається контрольованою.
ic 13.09.2017 року –  Прийнято участь у проведенні представниками МОЗ наради другого етапу Всеукраїнського туру «ЗміниТи»: взаємодія заради змін стосовно реформ спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, реорганізації закладів охорони здоров’я у комунальні підприємства, моделі оплати додаткових послуг та налагодження ефективного використання надлишкового майна.
ic 12.09.2017 року – Прийнято участь у проведенні відео наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питань виконання наказів МОЗ України від 11.08.2014 р. № 551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні». Використання отриманих вакцин . Саносвітня робота з імунопрофілактики.
ic 12.09.2017 року – Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом роботи кардіолога, аналізу показників діяльності. Інформування керівників підрозділів, районних мед спеціалістів про тижневу діяльність.
12.09.17
ic 11.09.17 р.  Тернопільська делегація медиків, очолювана заступником голови обласної державної адміністрації Юриком Ю.З. та начальником управління охорони здоров’я Богайчуком В.Г. прийняла участь в презентації програми президента про доступну і якісну сільську медицину, яка проходила 11.09.17 р. в м.Київ.
В.о.головного лікаря ТРТМО Трач І.М. був присутній на нараді.
pd
ic 08.09.17 р.  Відповідно до моніторування виконань програми «Доступні ліки» проведено аналіз роботи лікарів загальної практики сімейної медицини на дільницях первинної ланки медико-санітарної допомоги району по медичному обслуговуванню, виписуванню безкоштовно ліків згідно затвердженого переліку та патології.
ic 07.09.17 р.  Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно вірусної захворюваності. Загалом по району зареєстровано 110 хворих, з них дитячого населення – 66 ; з тієї кількості 48 – школярів. Показник захворюваності – 163,0 на 100 тис. населення, епідпоріг становить – 194,0. Випадків кору не виявлено, гастроентеритів діагностовано – 6 осіб. Санітарно-епідеміологічна ситуація в районі залишається стабільною.
ic 05.09.17 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом діяльності аналізу показників роботи районного спеціаліста пульмонологічної служби. Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу роботу, господарської роботи, фінансування.
050917
ic 01.09. Згідно щотижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції за звітний період зареєстровано 72 хворих, з них 43 дитячого населення, з тієї кількості 29 шкільного віку. Показник на даний час 117,1 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 168,0. Нових випадків захворювання кору не виявлено, ГЕК – 3. Загалом санітарно-епідеміологічна ситуація залишається стабільною і контрольованою.
ic 31.08. Проведено Медичну Раду ТРТМО з розглядом підсумку показників діяльності амбулаторно-поліклінічної служби району за півріччя. Підсумку показників діяльності стаціонарної служби за півріччя. Про стан загальної інфекційної захворюваності серед населення району.
31.08
ic 30.08. Проведено опрацювання тижневого звіту виконання програми «Доступні ліки» по дільницях лікарів загальної практики сімейної медицини району. Забезпечується аналіз даних з інформуванням кількості виписаних рецептів, кількості осіб, які отримали лікарські засоби, використаних коштів.
ic 29.08. Прийнято участь у проведенні колегії районної державної адміністрації з доповіддю про забезпечення в районі медичного обслуговування, медичної допомоги, виявлення хворих з цукровим діабетом.

колегія районної ради 29.08.

ic 29.08. Проведено виробничу нараду з розглядом аналізу показників діяльності районного спеціаліста ревматологічної служби. Інформування керівників підрозділів районних спеціалістів про тижневу роботу, господарську роботу, фінансування.
29.08
ic 23.08. Київ. Майдан Незалежності.
Працівники ТРТМО на урочистих заходах в честь Дня Прапора України.
dp1
dp2
ic 23.08.  Згідно виконання програми «Доступні ліки» проведено аналіз моніторування роботи лікарів загальної практики сімейної медицини щодо реалізації програми в районі, по дільницях первинної ланки медико- санітарної допомоги та звіт в Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
0822_
ic 22.08. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом діяльності районного спеціаліста та аналізу показників роботи гастроентерологічної, нефрологічної служб. Інформування керівників підрозділів про тижневу діяльність медспеціалістів та звіт фінансово-господарської роботи.
ic 21.08. З 80–літнім ювілеєм ветерана медичної служби, працівницю ФАПу с.Ангелівка Надію Петрівну Кузьму привітали заступник головного лікаря з медичного обслуговування ТРТМО Ігор Войтович, старша медична сестра ТРТМО Тетяна Мороз, голова Тернопільської районної організації  Товариства Червоного Хреста Ольга Нижник.
k2
ic 21.08.  Прийнято участь у проведенні відео-наради Управління охорони здоров’я за головуванням заступника начальника УОЗ та обласного головного спеціаліста акушерсько-гінекологічної служби. Проведено розгляд аналізу показників діяльності з районними спеціалістами з акушерсько-гінекологічної організації роботи забезпечення медичної допомоги, медобслуговування жінок, вагітних, породіль та аналіз онкозахворюваності серед жіночого населення.
ic 18.08   Проведено аналіз реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Розглянуто виконану роботу медпрацівників первинної допомоги по дільницях району з інформуванням в Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
ic 17.08   Проведено аналіз щотижневого моніторування рівня захворюваності респіраторно-вірусної інфекції, кору, гастроентероколіту. На даний час зареєстровано 90 хворих, з них дитячого віку – 56, з тієї кількості 42 шкільного віку. Показник на цей час становить – 133,4 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає – 138,0. Випадків нововиявленого кору не зареєстровано, діагностовано 5 гастроентероколітів. Санітарно-епідеміологічна ситуація в районі залишається контрольованою.
ic 15.08   Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом актуального державного питання (за участю військового комісаріату) про військовозобов’язаних медичних працівників, ведення обліку військовозобов’язаних медиків. Розглянуто діяльність районної служби та аналіз показників тижневої ультразвукової діагностики. Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу діяльність.
Проведено тематичне заняття з фельдшерами-акушерами медзакладів первинної ланки медикосанітарної допомоги. Опрацьовано питання вакцинації, ревакцинації імунопрофілактичної роботи серед дитячого населення. Виконання програми «Доступні ліки» спільно з лікарями загальної практики сімейної медицини на обслуговуючих дільницях медзакладів району.
IMG_0815IMG_0815__
ic 11.08.17 р.  Проведено аналіз моніторування респіраторно-вірусної захворюваності кору, ГЕК. За тиждень РВ зареєстровано 90 хворих, з них 49дітей, з тієї кількості 34 шкільного віку. Показник захворюваності становить 133,0 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 130,0. Випадків кору за минулий тиждень виявлено – 1, зареєстровано 7 випадків гастроентероколіту. Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом залишається контрольованою.
ic 10.08.17 р.  Прийнято участь у проведенні районної комісії по надзвичайних ситуаціях з розглядом стану роботи районної протипожежної служби загалом та під час жнив. Задіяння при потребі інших служб району.
ic 09.08.17 р.  Відбулась тематична конференція лікарів загальної практики сімейної медицини району.  Розглянуто та опрацьовано питання щодо реалізації програми
–  «Доступні ліки» (декларативні документи, постанови, накази  МОЗ,  УОЗ,    ТРТМО). Ведення первинної меддокументації, реєстру пацієнтів;
–   Рання діагностика візуальних форм раку;
–   КІР: діагностика, клініка, лікування, стан профілактичних щеплень;
–   Гіпертонічна хвороба: діагностика, клініка, лікування.
ic 08.08.17 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розгляду діяльності спеціалістів кабінету функціональної діагностики, аналізу показників. Інформування керівників підрозділів, районних медспеціалістів.
08.06.2017
ic 04.08.2017 р. Проведено аналіз моніторування захворюваності респіраторно-вірусної інфекції, кору, гастроентероколіту.
За тиждень зареєстровано всього 67 хворих, із них дитячого населення 40, з тієї кількості 24 – шкільного віку. Показник захворюваності становить на 100 тисяч – 99,3¸ епідпоріг сягає – 122,0. Зареєстровано кору – 1 випадок. Зареєстровано  ГЕКи – 7.
ic 02.08.2017 р.  Прийнято участь у проведені відео наради при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розглядом питань та інформуванням по:
– про впровадження реалізації відшкодування вартості лікарських засобів згідно урядової програми «Доступні ліки».
– про стан  забезпечення лікарів загальної практики сімейної медицини комп’ютерною технікою та підключення їх до загальної мережі інтернет.
ic 01.08.2017 р.  Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом питання про організацію роботи ВАІТу (відділу анестезіології та інтенсивної терапії) та аналіз показників діяльності за півріччя. Інформування керівників підрозділів районних мед спеціалістів про тижневу діяльність.
ic 31.07 2017 р.  Прийнято участь у проведенні відео наради при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питань:
– про стан організації меддопомоги дітям з муковісцидозом забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення отриманими централізовано за кошти Державного бюджету України та за кошти місцевого бюджету для лікування дітей з муковісцидозом.
– про забезпечення лікарів загальної практики сімейної медицини комп’ютерною технікою та підключення їх до загальної мережі.
– про впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідно урядової програми «Доступні ліки».
ic 28.07.17   Проведена Медична рада медпрацівників району з розглядом питань:

  • про організацію контролю експертизи тимчасової непрацездатності, аналіз первинної інвалідності за І півріччя;
  • про обіг наркотичних та психотропних засобів ,організація контролю за зберіганням та використанням лікарських засобів отриманих по державних програмах;
  • заходи з профілактики паразитарних захворювань та якість лабораторної діагностики паразитів в клініко-діагностичній лабораторії району.
    280717
ic 27.07.17  Згідно щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності проведено аналіз рівня захворюваності. Зареєстровано – 80 хворих, з них  53 дітей, з тієї кількості 39 шкільного віку. Загалом показник захворюваності становить 118,6  на 100 тис. населення. Епідпоріг сягає 158 .Випадків кору не виявлено.ГЕК-4.
ic 27.07.17  Прийнято участь у проведенні колегії управління охорони здоров’я ОДА з розглядом питань про підсумки роботи галузі охорони здоров’я за І півріччя 2017 року по виконанню пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку.
Про перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.
ic 25.07.17  Прийнято участь з інформуванням у проведенні виїзної колегії районної державної адміністрації.
ic 25.07.17  Проведена виробнича нарада ТРТМО з розглядом показників діяльності рентгенологічної служби району. Інформація керівників підрозділів,відділень, районних медспеціалістів про тижневу діяльність.
ic 21.07.17  Проведена відео-нарада за головуванням заступника УОЗ з питань реалізації урядової програми «Доступні ліки» та інформування даних по Тернопільському району.
ic 20.07.17   Проведено тижневе моніторування респіраторно-вірусної захворюваності.
Зареєстровано – 89 хворих, з них дітей 52, з тієї кількості – 37 школярів. Показник  захворюваності становить 131,9 на 100 тис. населення, епідпоріг – 268.0. Випадків кору не виявлено.
ic 18.07.17  Проведено виробничу нараду ТРТМО по розгляду аналізу показників проведення профілактичного щеплення проти tbc серед дітей, підлітків, проведення туберкулінодіагностики.
ic 14.07.17  Проведена відео-нарада за головуванням заступника начальника УОЗ з питань реалізації урядової програми «Доступні ліки» та інформування даних по Тернопільському району.
ic 13.07.17  Відповідно до щотижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності проведено аналіз рівня захворюваності. Зареєстровано – 97 хворих, з них 55 дітей, з тієї кількості – 43 шкільного віку. Загалом показник захворювання становить 139,4 на 100 тис. населення. Епідпоріг сягає 152.0.
ic 11.07.17  Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом показників діяльності лабораторної служби по ЛПЗ району. Інформація керівників підрозділів, відділень, районних медспеціалістів про тижневу діяльність.
11.07.17
ic 07.07.2017 р. Відповідно до моніторування респіраторно-вірусної захворюваності за тиждень зареєстровано – 105 хворих, з цієї кількості – 63 дитячого населення, з них школярів -41. Показник захворюваності на даний час сягає 155,6 на 100 тис. населення. Епідпоріг становить – 180,0. Випадків захворюваності кору не виявлено. Зареєстровано 3 гастроентероколіти. Загалом санітарно-епідеміологічна ситуація залишається стабільною.
ic 05.07.2017 р. Прийнято участь у проведенні відеонаради Управління охорони здоров’я за головуванням заступника нач. УОЗ з розглядом питання впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідної Урядової програми «Доступні ліки».
ic 04.07.2017 р.  Прийнято участь у проведенні селекторної відеонаради між Міністерством охорони здоров’я та структурними підрозділами України (областей, районів) з питань:
– перспективи ухвалення парламентом законодавства в сфері реформи охорони здоров’я;
– звіти щодо виконання закону про автономізацію медичних закладів;
– відповіді представників МОЗ на запитання головних лікарів, начальників УОЗ.
ic 04.07.2017 р. Проведена виробнича нарада ТРТМО з розглядом аналізу показників діяльності фізіотерапевтичної служби ЛПЗ району. Інформація керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу діяльність.
ic 30.06.17 р. Проведено відео-нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації за головуванням заступника начальника УОЗ з розглядом та інформуванням керівників ОЗ районів про стан реалізації програми «Доступні ліки», забезпечення ЛЗПСМ комп’ютерною технікою, під’єднанням до інтернет-мережі.
ic 30.06.17 р. Проведено медраду ТРТМО з розглядом питань:
– про діяльність Ігровицької амбулаторії лікаря загальної практики сімейної медицини та обслуговуючої дільниці;
– про стан профілактики правця в районі. Виконання наказу МОЗ України, рішення колегії ОДА від 26.03.2009 р. №8;
– про виконання наказу МОЗ України №465 від 12.02.2002 р. про удосконалення організації медичної допомоги дітям підліткового віку «Д», оздоровлення дітей, молоді допризивного, призивного віку.
30617
ic 27.06.2017 р. Проведена виробнича нарада ТРТМО з розглядом інформації по антирабічній роботі серед людей покусаних тваринами. Готовність ЛПЗ та надання меддопомоги, профілактика забезпечення медсередників. Інформація керівників мед закладів районних мед спеціалістів про тижневу діяльність. Аналіз консультативного виїзду районних спеціалістів на дільницю Настасівської АЛЗПСМ де обстежено, проконсультовано 45 пацієнтів, надано рекомендації, назначення, взято на «Д» облік спостереження.
ic 23.06.2017 р. Проведено аналіз тижневого моніторування респіраторно-вірусної захворюваності населення. Зареєстровано 92 випадки захворюваності, серед них 59 дітей, з них 40 школярі. Показник захворюваності на даний час  становить 136,3  на 100 тис населення. Епідпоріг – 150,0. Також зареєстровано 3 випадки гастроентероколіту. Загалом санітарно-епідеміологічна ситуація в районі залишається стабільною.
ic 22.06.17 р. Згідно щотижневого моніторування проведено аналіз респіраторно-вірусної захворюваності, захворюваності кору. За відповідний період зареєстровано 94 хворих. З цієї кількості дитячого населення-55, з них 35- шкільного віку. Показник захворюваності 139,3 на 100 тис. населення, епідпоріг сягає 149,0. Захворюваності кору не виявлено. Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом в районі залишається стабільною.
ic 21.06.2017 р. Проведено відео- нараду при заступникові начальника управління охорони здоров΄я облдержадміністрації з інформуванням про  виконання програми «Доступні ліки». Проведено інформування щодо забезпечення комп΄ютерною технікою  та підключенням  до мережі інтернет в роботі лікарів первинної ланки медико-санітарної допомоги по ЛПЗ району.
ic 20.06.2017 р. Проведено тематичну конференцію з лікарями ЗПСМ ТРТМО з актуальної епідеміологічної ситуації в Україні, області спалаху випадків захворюваності кору серед дитячого,  дорослого населення. Роглянуто етіологію, патогенез, клініку, дифдіагностику, ускладнення, лікування. Проведення профілактичних заходів на дільницях ЛПЗ району.
ic 20.06.2017 р. Проведено виробничу нараду з розглядом  організаційної роботи медичної реабілітації. Проведення реабілітаційних заходів серед інвалідів педіатричного профілю згідно ІПР ( індивідуальної програми реабілітації). Інформування керівників районних підрозділів, районних медспеціалістів про діяльність протягом тижня.
20.06.17
ic 16.06.17 – Медичні працівники вітали з професійним святом – днем медичного працівника основоположника первинної ланки медико-санітарної допомоги 91- річну, в минулому завідувача Товстолузького фельдшерсько-акушерського пункту, Марію Лаврентіївну Бондаренко, бажаючи комфортного довголіття та здійснення мрії медичної династії.
bqa
ic 16.06.17 – Проведено щотижневий аналіз моніторування респіраторно-вірусної захворюваності. За відповідний період зареєстровано 104 хворих, з них дитячого населення 52, з цієї кількості шкільного віку 31. Показник захворюваності на даний час становить 156,4, епідпоріг 197. Санітарно-епідеміологічна ситуація залишається стабільною.
ic 15.06.17 –  Медичні працівники ТРТМО, педіатри, сімейні лікарі прийняли участь в відео-нараді за головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я з розглядом актуальної ситуації захворюваності кору серед дитячого, дорослого населення загалом по Україні та районах області. Проведення профілактичних заходів та медичного обслуговування в час спалаху грізного захворювання.
150617
ic 15.06.17  – В обласній філармонії колектив медпрацівників ТРТМО разом з запрошеними гостями урочисто відзначив професійне свято «День медичного працівника».
fcv1fsv
ic 15.06.17 – Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками з актуальних питань педіатричної, акушерсько-гінекологічної, терапевтичної діяльності на первинному, вторинному рівні забезпечення медичного обслуговування району. Розглянуто питання грізного захворювання кору серед дітей. Кір – етіологія, патогенез, клініка, ускладнення, лікування, профілактична робота;
– Екстрагенітальна патологія і вагітність жінок фертильного віку (дітородного віку) згідно реєстру жінок з акушерською і екстрагенітальною патологією та реєстру жінок з екстрагентільною патологією, яким протипоказана вагітність. Терапевтична тематика – виразкова хвороба. Клініка. Лікування. Профілактика.
ic 14.06.17 – Прийнято участь у проведенні всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Проведено обговорення системних змін, відбулась публічна консультація, щодо реформи сфери охорони здоров’я у якій приймав участь заступник міністра охорони здоров’я України Ілик Р. Р.
ic 13.06.17 – Прийнято участь медичної служби цивільного захисту у проведенні обласних, районних командно-штабних навчань по організації заходів спільної взаємодії районних служб на ліквідацію можливої надзвичайної ситуації на території району, міста.
ic 13.06.17  – Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом раннього взяття на облік вагітних, їх обстеження по дільницях ЛПЗ району. Інформування керівників підрозділів, районних мед спеціалістів про тижневу діяльність.
13062017
ic 10 червня 2017 р. відбулась V Всеукраїнська професійна проща медичних працівників у Марійському Духовному Центрі в с. Зарваниця. Працівники ТРТМО також приєдналися до прочан.
pна фото Зустріч владики УГКЦ Теодора
p1на фото головні лікарі районів
p3
p4на фото колектив ТРТМО
ic 09.06.2017 р. – проведено аналіз тижневого моніторингу респіраторно-вірусної захворюваності населення. За тиждень зареєстровано 144 випадки захворюваності, серед них 91 дитина, з них 64 школярі. Показник захворюваності на даний час становить 216 на 100 тис. населення. Епідпоріг -120,0. Також зареєстровано 1 випадок гастроентероколіту.
ic 07.06.2017 р. – прийнято участь у проведенні відео-наради при заступникові начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації з інформуванням по ТРТМО щодо забезпеченості лікарів загальної практики сімейної медицини району комп’ютерною технікою та підключенням до загальної мережі Інтернет. Про стан готовності електронного списку пацієнтів (червоного реєстру) Про впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідно Урядової програми «Доступні ліки»
ic 06.06.2017 р. – проведено виробничу нараду з розгляду роботи лікарських консультативних комісій та направлення на медико-соціальну експертну комісію (недоліки, порушення, виконання). Інформування керівників районних підрозділів про діяльність протягом тижня.
06062017
ic 30.05.2017 р. -проведено виробничу нараду з розгляду роботи психіатричної служби району за 4 місяці 2017 року. Інформування керівників районних підрозділів про діяльність протягом тижня.
30052017
ic 26.05.17 Прийнято участь у відео-нараді при заступникові начальника управління – начальникові відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Скарлош Т.Я. з порядком денним:
1. Про стан забезпеченості лікарів загальної практики – сімейної медицини комп’ютерною технікою та підключенням їх до загальної мережі інтернет.
2. Про стан готовності електронного списку пацієнтів (червоного реєстру).
3. Про впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідно Урядової програми ,,Доступні ліки”.
260517
ic 25.05.17р. Проведено медичну раду ТРТМО з розглядом питань:
-Про діяльність Ступківської АЗПСМ і обслуговуючої дільниці;
-Про стан медобслуговування, меддопомоги ветеранам війни ,учасникам бойових дій, реабілітованим;
-Про стан захворюваності кишковими інфекціями ,про хід виконання наказу МОЗ України від 12.07.89р. №408, від 16.08.89р №475 згідно програми «Профілактика гепатитів В і С».
250517
ic 25.05.17 Вознесіння Господнє. Святкова служба у ТРТМО.
voz
ic 23.05.17 Працівники ТРТМО привітали з 90 –річчям бувшу працівницю,старшу медичну сестру дитячого відділення Якимів Оксану Ульянівну .
90
ic 23.05.17р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом аналізу роботи ендоскопічної служби району. Інформування керівників підрозділів, районних спеціалістів про тижневу діяльність.
ic 22.05.17р. Прийнято участь у відео-нараді при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питання:
– Про хід виконання наказу МОЗ України від 24.02.2015 № 92 “Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної “спеціалізованої” та третинної “високоспеціалізованої” медичної допомоги” ВІЛ-інфікованим дітям .
ic 19.05.17р. Прийнято участь у відео-нараді при заступникові начальника управління – начальникові відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Скарлош Т.Я. з порядком денним:
1. Про стан забезпеченості лікарів загальної практики – сімейної медицини комп’ютерною технікою та підключенням їх до загальної мережі інтернет.
2. Про стан готовності електронного списку пацієнтів (червоного реєстру).
3. Про впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідно Урядової програми ,,Доступні ліки”.
ic 19.05.17р.  Прийнято участь у конференції ,яку провів заступник Міністра охорони здоров’я України Лінчевський О.В., з порядком денним:
– “Впровадження локальних протоколів”
ic 16.05.17р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом стану переливання крові за І квартал 2017 р. Інформування керівників підрозділів, районних спеціалістів про тижневу діяльність.
160517
ic 12.05.17 Прийнято участь у відео-нараді при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розглядом питань:
-про стан забезпеченості лікарів загальної практики –сімейної медицини комп’ютерною технікою та підключенням їх до загальної мережі інтернет.
-про стан готовності електронного списку пацієнтів (червоного реєстру).
-про впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідно Урядової програми «Доступні ліки».
v12.05.2017
ic    З нагоди   72-річниці  Перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні, в.о. головного лікаря Лісовський Володимир Романович  привітав колишнього працівника ТРТМО лікаря-травматолога, ветерана Великої Вітчизняної війни Бобелюка Андрія Петровича.
Уклінна шана Вам, ветерани!
IMG_2203
ic 05.05.17 Проведено аналіз щотижневого моніторингу респіраторної вірусної захворюваності. За тиждень по району зареєстровано 144 хворих, з них 95 дітей, з тієї кількості 67 школярів. Показник захворюваності становить 213,4 на 10 тис. населення, епідпоріг 255. Санітарно-епідеміологічний стан на даний час залишається стабільним.
ic 03.05.17 Прийнято участь в.о. головного лікаря ТРТМО, заступника головного лікаря, головного бухгалтера ТРТМО в проведенні відео-наради при начальникові управління охорони здоров’я з розглядом питань та інформування:

– про стан забезпечення лікарів загальної практики сімейної медицини комп’ютерною технікою та підключення її до загальної мережі Інтернет;

– про стан готовності електронного списку пацієнтів (червоного реєстру);

– про впровадження відшкодування вартістю лікарських засобів згідно урядової програми «Доступні ліки» населення району.
vn03.05.2017a

ic 28.04.17.  Проведена Медична Рада медпрацівників району з розглядом актуальних питань:
– про діяльність Шляхтинецької амбулаторії лікарів загальної практики сімейної медицини та обслуговуючої дільниці;
– про стан виконання цільової програми ВІЛ/СНІДу на 2015 – 2018 рр.;
– про стан надання лікувально-профілактичної допомоги особам ,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
– організаційна робота ЛПЗ в реалізацію Урядової програми «Доступні ліки».
медрр.28.04.17
ic 27.04.17. Проведено аналіз щотижневого моніторування респіраторно вірусної захворюваності на дільницях ЛПЗ району. За тиждень зареєстровано 147 хворих, з них 89 дітей, з тієї кількості 60 школярів. Показник захворюваності на 100 тис. становить 217,8; епідпоріг 375,0; саніторно-епідеміологічна ситуація залишається стабільною.
ic 25.04.17. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом аналізу стану первинного виходу на інвалідність за підсумками Ікв. 2017 р. Інформування керівників підрозділів, районних спеціалістів про тижневу діяльність, організація роботи лікарів загальної практики сімейної медицини в реалізації програми «Доступні ліки».
опер.25.04.17 (1)
ic

АНАЛІЗ РОБОТИ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
І квартал 2017 р. 

ic новини
З квітня 2017 р. почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
Для виконання програми на Тернопільський район виділено 770.5 тис.грн, що становить 85.6 тис.грн, на один місяц.
ic 21.04.2017 р. Прийнято участь в.о.головного лікаря ТРТМО, заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань, представників об’єднаних територіальних громад у проведенні наради облдержадміністрації щодо обговорення розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 р. № 204 «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Тернопільської області», та організації формування госпітальних округів.
ic 21.04.2017 р. Проведено аналіз тижневого моніторування респіраторно-вірусної інфекції по обслуговуючих дільницях лікувально-профілактичних закладів району. За тиждень зареєстровано 164 хворих, з цієї кількості 108 дитячого населення, з них 70 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 242,2 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 372,4 .
ic 21.04.2017 р. Відбулася відео-нарада при начальникові управління охорони здоров’я облдержадміністрації на тему «Про впровадження відшкодування вартості лікарських засобів згідно Урядової програми ,,Доступні ліки”» з інформуванням в.о.головного лікаря по Тернопільському району – з 16 аптеками створено угоду на отримання ліків. На район виділено по субвенції 85.6 тис. грн.. На даний час лікарями загальної практики сімейної медицини виписано 1053 рецепти та отримано лікарські засоби 64 пацієнти. Надалі проводиться організаційна робота по реалізації програми.
21.04.17
ic 19.04.2017 р. Проведено тематичний семінар-нараду з лікарями загальної практики сімейної медицини з питань – аналізу роботи терапевтичної служби за І квартал
– остеоартрози – діагностика, клініка, лікування;
– методи обстеження, лікування пацієнтів в нетрадиційній медицині;
– організація та інформування реалізації виконання програми «Доступні ліки» на дільницях району.
ic 19.04.2017 р. Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками з питань профілактичних онкомедоглядів жіночого населення з цитологічним обстеженням. Лямбліози у дітей. Відповідно до наказу МОЗ – спостереження дітей першого року життя, протокольне інтегроване ведення дітей. Нітратна метгемоглобінемія. Організаційна робота помічників сімейного лікаря в реалізації програми «Доступні ліки».
ic 18.04.2017 р. Прийнято участь у проведенні відео-наради начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розгляду та інформування про реалізацію, по впровадженню відшкодування вартості лікарських  засобів згідно  Урядової програми «Доступні ліки».
18.04.17
ic 18.04.2017 р. Проведена виробнича нарада ТРТМО з розглядом стану медичного профілактичного огляду працівників у сільських господарствах, промислових підприємствах, медичних працівників ЛПЗ району.
Інформування керівників підрозділів, районних спеціалістів про тижневу діяльність.
18.04.17vn
ic 13.04.2017 р. Проведено щотижневе моніторування респіраторно-вірусної захворюваності на дільницях лікувально-профілактичних закладів району. За тиждень зареєстровано 180 хворих, з цієї кількості 101 дитячого населення, з них 70 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 266,7 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 432. Протиепідемічні заходи по ЛПЗ продовжуються . Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом залишається стабільною.
ic 12.04.2017 р. Проведено семінар нараду ТРТМО з лікарями загальної практики сімейної медицини з питань подальшої організації впровадження в районі відповідної Постанови КМУ від 17.03.2017 р. № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів», про відшкодування вартості  лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою за переліком непатентованих назв лікарських засобів.
ic 11.04.2017 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом стану надання стоматологічної меддопомоги дорослому та дитячому населенню. Інформування керівників підрозділів , районних медспеціалістів про проведену роботу за тиждень.
11.04.17
ic 10.04.2017 р. Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації за головуванням заступника начальника УОЗ Чайковської Л.З. з розгляду підсумку діяльності ревматологічної служби області районів за 2016 рік.
10.04.17
ic 07.04.17 р. Продовжується щоденне моніторування  респіраторно-вірусної захворюваності. За тиждень зареєстровано 224 хворих,  з них дітей – 138, з тієї кількості 91 – школярів. Згідно аналізу стану захворюваності  показник на 100 тис. становить 331,9, епідпоріг сягає – 423. Санітарно-епідеміологічна ситуація залишається стабільною.
ic 06.04.17 р. Прийнято участь у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я Облдержадміністрації про шляхи впровадження вартості лікарських засобів (із змінами внесеними постановою КМУ №152) відповідно амбулаторного лікування осіб з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою, згідно урядової програми «Доступні ліки».
ic 05.04.17 р. Прийнято участь в.о. головного лікаря ТРТМО у проведенні відео-наради при заступникові голови Облдержадміністрації з питань виконання протокольних доручень гуманітарної галузі від 07.03.17.
ic 04.04.17 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом виконання наказу «Про контроль придбання, використання, призначення, облік, зберігання наркотичних, психотропних засобів та прекурсорів» та усунення зауважень при перевірці. Інформування керівників підрозділів,районних спеціалістів про тижневу діяльність.
ic 31.03.2017 р.  Відбулась нарада ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юрика Ю.З., за участю заступників голів РДА з гуманітарних питань, голів об’єднаних громад, представників охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги по розгляду питання щодо реалізації Урядової програми «Доступні ліки» та інших актуальних питань оптимізації ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, забезпечення комп’ютерною технікою та підключення до мережі інтернет та готовності електронного списку пацієнтів.
ic 30.03.2017 р.  Згідно постійного моніторування, ГРВІ, проведено тижневий аналіз респіраторної-вірусної інфекції. За цей період зареєстровано хворих 258 з них дитячого населення – 177, з цієї кількості – 113 школярів. За відповідний період показник захворюваності становить на 100 тис – 382,3 , рівень епідпорогу сягає – 623,0. Санітарно-епідемічна ситуація залишається стабільною.
ic 30.03.2017 р.  Проведено медичну раду ТРТМО за участю в.о. головного лікаря, заступника головного лікаря, керівників ЛПЗ, районних спеціалістів з розглядом питань:
–       Про діяльність В.Глибочецької АЗПСМ та обслуговуючих дільниць;
–   Виконання  заходів  районної  цільової  соціальної програми  протидії  захворювання на туберкульоз на 2013-2016 рр.;
–  Про виконання загальнодержавної програми «План дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини».
30032017
ic
drugs
Інформація про наявні медикаменти, медичні витратні матеріали та вироби (склад ТРТМО) станом на 30.03.17р. 
ic 29.03.2017 р. За участю начальника обласного управління охорони здоров’я, голів райдержадміністрації, районної ради, членів колегії УОЗ, головних спеціалістів УОЗ , в ТРТМО відбулась виїзна колегія управління охорони здоров’я по виконанню заходів галузевих програм та забезпечення медичного обслуговування населення у Тернопільському районі.

29.03.17

 IMG8     IMG9
Матюк Л.М.                                                     Максимлюк В.І.
головний спеціаліст –                                головний спеціаліст –
теравт ВНМДН УОЗО                                  хірург УОЗО

 IMG4   IMG2

Голяк М.В.                                                Федченко О.О.
головний спеціаліст –                         головний спеціаліст –
педіатр ВНМДН УОЗО                         акушер-гінеколог ВНМДН УОЗО

ic 28.03.2017 р. Прийнято участь у проведенні відео – наради з районами області за головуванням начальника обласного управління охорони здоров’я з розглядом підсумків роботи гастроентерологічної служби районів області.

27.03.17

ic 28.03. 2017 р. Проведена виробнича нарада ТРТМО з розглядом стану надання медико-генетичної допомоги населенню району. Онкопрофогляди з цитологічним обстеженням жіночого населення. Раннє взяття на облік вагітних. Інформування керівників підрозділів районних спеціалістів про тижневу діяльність.

28.03.17

ic 24.03.2017 р. Відповідно до щоденного моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності на дільницях ЛПЗ району.
За тиждень зареєстровано 250 хворих, з цієї кількості 158 дитячого населення, з них 110 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 370,5 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 851,0. Протиепідемічні заходи по ЛПЗ продовжуються . Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом залишається стабільною.
ic 24.03.2017 р. Прийнято участь (районних мед спеціалістів акушер-гінекологів, лікарів загальної практики сімейної медицини, інфекціоніста) у проведенні відео-наради управління охорони здоров’я враховуючи епідемічну ситуацію в області по ВІЛ-інфекції/ СНІДу з метою організації підвищення рівня професійної підготовки лікарів, покращення епідемічної ситуації, удосконалення роботи щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в районах області.
ic 22.03.2017 р. Проводиться аналіз організації упорядкування реєстру пацієнтів в електронно-технічну базу даних по дільницях лікарів загальної практики сімейної медицини лікувально-профілактичних закладів ТРТМО;
з наступним інформуванням обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.
ic 21.03.2017 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом діяльності медспеціалістів дерматологічної служби «Про стан виявлення хвороб, що передаються статевим шляхом», районними спеціалістами (дерматовенеролога, акушер-гінеколога, уролога).
Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про діяльність за тиждень.21.03.2017
ic          З правопросвітницьким інформаційним заходом завітала в ТРТМО фахівець бюро правової допомоги. Ознайомила слухачів з роботою ,яку проводить бюро щодо правових питань ,які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад.

21.03.2017_legal_aid_office

ic 20.03.2017 р. Прийнято участь у проведенні відео-наради УОЗ та інформування виконання наказу МОЗ України № 494, розпорядження КМ України № 333 по контролю за обігом, отриманням, перевезенням, зберіганням, використання наркотичних препаратів психотропних та прекурсорів в лікувально-профілактичних закладах.
ic 17.03.2017 р. Впродовж щоденного моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 331 хворих, з цієї кількості 209 дитячого населення, з них 151 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 190,5 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 633,0. Санітарно-епідеміологічні заходи по ЛПЗ продовжуються .
ic 15.03.2017 р. Проведено семінар з лікарями загальної практики сімейної медицини з актуальних питань кардіології, пульмонології, ендокринології . В реалізацію положень Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів від 30 листопада 2016 року проводиться організація упорядкування реєстру пацієнтів на дільницях району АЗПСМ. Закуплено 25 комп’ютерів.

15.03.2017

ic 15.03.2017 р. Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками ФАПів , АЗПСМ з питань гломерулонефриту і гострої ниркової недостатності, онкопрофогляди з цитологічним обстеженням серед жіночого населення, туберколінодіагностика – техніка проведення серед дитячого населення, організація проведення вакцинації, ревакцинації, раціональне використання вакцин, зберігання-дотримання «холодового ланцюга».
ic 14.03.2017 р Проведено виробничу нараду ТРТМО з розгляду стану наркологічної допомоги населенню та показників діяльності.
Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу роботу.
Обласною комісією спеціалістами облнаркодиспансеру проведена планова перевірка контролю обігу, збереження, використання наркотичних психотропних препаратів в ЛПЗ району.14.03.2017
ic 10.03.2017 р. На основі щоденного моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 231 хворих, з цієї кількості 152 дитячого населення, з них 110 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 342,3 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 1432,0. Зареєстровано 6 випадки гастроентероколіту. Протиепідемічні заходи по ЛПЗ продовжуються . Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом залишається стабільною.
ic 09.03.2017 р. Згідно основних організаційних заходів управління охорони здоров’я облдержадміністрації представниками комісії проведена перевірка діяльності ТРТМО з наступним розглядом на виїзній колегії управління охорони здоров’я.
ic 07.03.2017 р. Проведено виробничу нараду ТРТМО з розгляду організації роботи та аналізу показників діяльності районного ВАІТу відділу анестезіології інтенсивної терапії. Інформування керівників підрозділів, районних медичних спеціалістів про тижневу діяльність.

07.03.2017_oper_narada

ic 03.03.17 р. – На основі щоденного моніторування респіраторно-вірусної інфекції проведено аналіз захворюваності. За тиждень зареєстровано 351 хворих, з цієї кількості 200 дитячого населення, з них 166 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 518,7 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 1172,0. Зареєстровано 4 випадки гастроентероколіту. Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом залишається стабільною.
ic 01.03.17 р. – Проведено розгляд зауважень на підставі висновку-результату перевірки фонду соціального страхування з питань обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності по лікувально-профілактичних закладах Тернопільського районного ТМО.
ic 28.02.17 р. – Проведено виробничу нараду ТРТМО з розгляду аналізу діяльності районного відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги з аналізом показників за звітний період. Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу діяльність.

28.02.2017_vyr_narada

ic 24.02.17 р. – проведено медичну Раду за участю медпрацівників ТРТМО. На нараді розглянуто основні питання:
– Про діяльність Настасівської амбулаторії лікаря загальної практики сімейної медицини та обслуговуючої дільниці.
– Про стан надання ендокринологічної допомоги населенню району.
– Про дотримання санітарно-епідемічного режиму та виконання наказів МОЗ № 720, 288 ОСТу 4221-2-85 в ЛПЗ та реалізація заходів щодо профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій в ЛПЗ.медрада настасів
ic 23.02.17 р. – Впродовж щоденного моніторування захворюваності респіраторно-вірусної інфекції на дільницях лікувально-профілактичних закладів первинної ланки медико-санітарної допомоги проведено тижневий аналіз кількості захворівших. Зареєстровано 361 хворих, з цієї кількості 210 дитячого населення, з них 169 шкільного віку. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 535,0 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 1197,0. Санітарно-епідеміологічна ситуація загалом поступово стабілізується.
ic 21.02.17 р. – Прийнято участь в проведенні колегії райдержадміністрації з доповіддю в.о.головного лікаря ТРТМО про виконання районної цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.
ic 21.02.17 р. – Проведено виробничу нараду ТРТМО. Заслухано розгляд аналізу показників діяльності медспеціалістів акушерсько-гінекологічної служби району. Інформування керівників підрозділів районних медспеціалістів про тижневу діяльність по відділеннях ТРТМО.

опер. гінек

ic 20.02.17 р. – Проведено оперативну нараду у в.о.головного лікаря ТРТМО (з участю лікарів-невропатологів) з розгляду питання покращення організації роботи неврологічної служби району.

нарада при во невроп

ic 17.02.17р.-Проведено оперативну нараду у в.о. головного лікаря ТРТМО з розгляду питання покращення організації роботи педіатричної служби району ,а також ознайомлення з Концепцією реформи фінансування системи охорони здоров’я.

пед.служба опер.у в .о.

ic 17.02.2017 р. – на основі моніторингу респітарно-вірусної захворюваності проведено аналіз показників протягом тижня .З інформації дільниць ЛПЗ району на даний час зареєстровано 249 хворих . З цієї кількості – 170 осіб дитячого населення , з них 129 школярів. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 369, епідпоріг сягає 738.Загалом в динаміці відзначено зниження захворюваності,проте протиепідемічні заходи в ЛПЗ району продовжуються.
ic 16.02.2017 р. – Проведено конференцію лікарів загальної практики сімейної медицини району. За участю представників кафедр, викладачів-науковців Тернопільського медичного університету, професора кафедри Павлишин Г.А., розглянуто, опрацьовано тему періоду новонародженості, особливості спостереження. Професор кафедри педіатрії Боярчук О.Р. проводила консультативні прийоми дитячого населення району.
ic 15.02.2017 р. – Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками лікувально-профілактичних закладів первинної ланки медико-санітарної допомоги (ФАПів, АЗПСМ, ДЛ) з розглядом актуальних питань надання меддопомоги, медичного обслуговування терапевтичного, педіатричного, акушерсько-гінекологічного напрямку, організації імунопрофілактичної роботи на дільницях лікувально-профілактичних закладів району.
ic 15.02.2017 р.-ТРТМО.Стрітення.Святкова церковна служба.Освячення свічок.

стрітення

ic 14.02.2017 р. – Проведено виробничу нараду ТРТМО з інформування заступників головного лікаря, керівників підрозділів, районних медспеціалістів тижневу діяльність . Розгляд організаційних заходів на протязі тижня з медичного обслуговування господарської діяльності, фінансування.

воєнкомат
З агітаційною інформацією «Про контрактну службу в Збройних Силах України» перед медичними працівниками ТРТМО виступив майор Збройних Сил – представник Тернопільського об’єднаного військомату.

ic

Аналіз роботи ТРТМО за 2016р 

ic 10.02.2017 р. – Проведено аналіз моніторування респіраторно-вірусної захворюваності по обслуговуючих дільницях лікувально-профілактичних закладах району. За тиждень зареєстровано 286 хворих .З цієї кількості – 169 дітей ,з них 117 школярів. Відповідно за цей період показник захворюваності становить 423,8, епідпоріг сягає 580. В медичних закладах продовжують профілактичні санітарно-протиепідемічні заходи.
ic 08.02.2017 р.– На території Великогаївської об’єднаної громади Тернопільського району в селі Товстолуг завершено капітальну реконструкцію будівлі громади села.
В приміщенні будівлі відкрито:
офіс старости села;
оновлений фельдшерсько- акушерський пункт;
image-0-02-05-1f8904e27a6f5eea78fe53b7266abbdbd476ac0f51f535e7750012cb2b5ba81d-V
поліцейський дільничо-опорний пункт (станція).
Детільніше..
ic 07.02.2017 р. – Проведено виробничу нараду ТРТМО з розглядом діяльності, аналізу показників педіатричної служби по підсумках роботи за 2016 рік. Керівники підрозділів, районні спеціалісти проінформували про тижневу діяльність.
20170207_083153
ic 06.02. 2017 р. – Прийнято участь в проведенні виробничо-апаратної наради районної державної адміністрації з інформуванням про забезпечення надання меддопомоги, медобслуговування діяльності підрозділів ТРТМО, фінансування.
ic

 ТРТМО інформує щодо наявності вакцин станом на 01.01.2017 року.

vacuna-inyeccion-influenza-aguja
Детальніше..

ic 27.01.17 р. – Проведено підсумкову медичну Раду Тернопільського районного територіального медичного об’єднання про діяльність лікувально-профілактичних закладів, районних спеціалістів, медичних служб:
– затвердження плану соціально-економічного розвитку охорони здоров’я району на 2017 рік;
– затвердження плану основних організаційних заходів роботи на 2017 рік.

medrada_lisovskyi

ic 26.01.17 р. – Згідно аналізу щотижневого моніторингу респіраторно-вірусної захворюваності зареєстровано 473 хворих, з цієї кількості 268 дітей, з них 225 шкільного віку. Показник захворюваності становить 701,7 на 100 тис.населення, епідпоріг сягає 501,0. Загалом відмічається тенденція до стабілізації захворюваності. Продовжуються протиепідемічні заходи.
ic 25.01.17 р. – Прийнято участь (в.о.головного лікаря ТРТМО, заступники головного лікаря) в проведенні наради у начальника управління охорони здоров’я, заступників начальника та обласних спеціалістів з розглядом основних показників діяльності у 2016 році та планування оптимізації мережі, реформування первинної ланки, екстреної медичної допомоги на 2017 рік.
ic 24.01.17 р.-Проведено навчальний семінар з медичним персоналом для покращення фахових знань з користування комп’ютерною технікою з метою підготовки до переходу на електронний реєстр пацієнтів згідно вказівок УОЗТОДА.

zanyattya zanyyattya1

ic 24.01.17 р. – Проведено виробничу нараду ТРТМО про діяльність з інформуванням районних мед спеціалістів, керівників підрозділів роботи за тиждень, про підготовлення мед документації до аналізу показників діяльності на районній Медраді.

vr24.01 vr24_01

ic 23.01.17 р. – Прийнято участь у виробничій нараді районної держадміністрації, відео-нараді облдержадміністрації з інформуванням про забезпечення в районі хворих з цукровим діабетом препаратами інсуліну та проведення профілактичної антирабічної роботи.
ic 19.01.17 р. Свято Водохреща у ТРТМО.
Пацієнти та працівники ТРТМО, ті, хто не мав змоги бути присутніми на богослужінні у храмах, прийняли участь у освяченні цілющої води.

IMG_20170119_122156               IMG_20170119_123115

Також у цей день з віншуваннями завітали до ТРТМО майбутні колеги – хор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Порадували присутніх мелодичним співом та щедрівками.IMG_20170119_143205 IMG_20170119_144022

ic 19.01.17 р. – Проведено аналіз захворюваності респіраторно-вірусної інфекції, грипу за тиждень зареєстрованих випадків хворих по дільницях лікувально-профілактичних закладів. Загалом по району захворіло – 506 хворих, з них дитячого населення – 291, з них цієї кількості 212 школярів. З початку року клінічно діагностовано 5 випадків грипу. Показник захворюваності на даний час становить 749,9 на 100 тис. населення, епідпоріг – 439,0. По ЛПЗ району продовжують проводитись протиепідемічні заходи, додатково проведено щеплення медпрацівників протигрипозною вакциною.
ic 17.01.17 р. – Відбулась виробнича нарада ТРТМО з інформуванням керівників підрозділів, районних спеціалістів про тижневу діяльність забезпечення медичної допомоги, медичного обслуговування.

IMG_20170117

З нагоди різдвяних свят у ТРТМО з виступом та найкращими побажаннями у роботі завітав аматорський обрядово фольклорний колектив села Малий Ходачків “Ходаки” .

IMG_20170117_091045

ic 16.01.17 р. – Проведено тематичне заняття з фельдшерами, акушерками з питань: Пневмонії ускладнення, гепатити, проведення патронажу, анемії вагітних, імунопрофілактична робота серед дитячого населення.
ic 13.01.17 р. – Проведено тижневий аналіз моніторингу респіраторно-вірусної захворюваності по дільницях лікувально-профілактичних закладів району. На даний час зареєстровано 433 хворих, з цієї кількості 241 дітей, з них 175 шкільного віку. Показник захворюваності сягає 641,7 на 100 тис.населення, епідпоріг становить 480,0. Клінічно зареєстровано 4 випадки грипу.
ic 10.01.17 р. – Проведено виробничу нараду ТРТМО з інформацією районних медспеціалістів, керівників підрозділів про робочу діяльність стаціонарно-поліклінічного комплексу, рівень захворюваності та надання медичної допомоги.

operatyvka2017_01_12

ic 06.01.17 р. – Згідно моніторингу респіраторно-вірусної захворюваності першого тижня року зареєстровано 434 захворівших, з них 387 дітей, з них цієї кількості 167 школярів. Показник захворюваності становить 643,0 на 100 тис.населення, епідпоріг – 784,0.
ic 05.01.17 р. – Районними спеціалістами Тернопільського районного ТМО проведено подання річної статистичної інформаційної звітності затвердженої документації в обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.