Медичні огляди

Медичні огляди! Швидко, якісно, професійно!

Проходимо медичні огляди!           

Шановні краяни! Проведення  цільових та періодичних медичних оглядів стало для нас буденністю. Бажаєте приступити до роботи – пройдіть медичний огляд, бажаєте отримати дозвіл на право керування автотранспор–том або володіння зброєю – пройдіть медичний огляд, тощо.

Відділення профілактики Тернопільського районного територіального медичного об`єднання, яке розташовано за адресою м.Тернопіль, вул.князя Острозького 9, якісно та кваліфіковано надає наступні послуги:

– проведення профілактичних медичних оглядів при поступленні на роботу (або працюючих) відповідних верств населення з видачею особової медичної книжки (ф.1-ОМК)  у відповідності із вимогами Постанови КМ України від 23 травня 2001 р. N 559  «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим  профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих  оглядів та видачі особистих медичних книжок»

– проведення медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів з метою визначення придатності особи до безпечного керування автотранспортом із видачею відповідної  Медичної довідки.

– проведення медичного огляду громадян для отримання дозволу (ліцензії) на об`єкт дозвільної системи (зброї) із видачею відповідної довідки.

– проведення медичного огляду працівників при прийомі на роботу із видачею відповідної довідки.

– проведення медичного огляду   для видачі довідки про стан здоров`я особи, яка претендує на зайняття посади, пов`язаної  з виконанням функції держави або місцевого самоврядування.

Раді будемо Вас  бачити  у нашому відділенні !

 

Терапевт КНПВСР “ТЦРЛ”                                   Муха І.І.