Ваш дільничний лікар

Лікарські дільниці Тернопільського району

 

Igrovytsia_Dubivtsi_Ivachiv Kurnyky_Lozova_Shlyahtynci Chystyliv_Glybochok Pidgorodnie_Zaboyky_Draganivka Ternopil Smykivtsi_Baykivtsi Zhovtneve_Stupky_Romanivka VBirky VGai VBerezovytsia Dychkiv_Krasivka_Tovstolug Hodachkiv_Konstantynivka Kypyachka Zastinka_Biloskirka_Grabovets Proshova_Bavoriv_Smolianka Myshkovychi_Luchka Seredynky_Bucniv_Ostriv Hatky_Luka_Myrolubivka Maryanivka_Nastasiv_Yosypivka

Наведіть курсор миші на прізвище щоб з’явилось фото лікаря.

 

ГРАФІК

роботи лікарів загальної практики
сімейної медицини в лікувально-профілактичних
закладах району

/24.01.2018 р./

Село П.І.Б. День тижня Години прийому
1. В.Бірки Сердюк Людмила
Миколаївна

Понеділок,

середа,четвер,
п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

2. В.Бірки

Олексієвець
Олег

Адамович

Вівторок
четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

3. М.Ходачків

Оконський

Іван

Михайлович

Вівторок

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

4. Константинівка

Оконський

Іван

Михайлович

Четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

5.

Кип’ячка

Оконський

Іван

Михайлович

П’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

6.

Грабівці Мацелюх Володимир
Євгенович

Понеділок

9.00-12.30

Виклики
на дім:

13.00-16.42

7.

Білоскірка Мацелюх Володимир
Євгенович

Середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

8.

Застінка Мацелюх Володимир
Євгенович

П’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

9.

Товстолуг

Бойчук

Тетяна

Ярославівна

Вівторок

І,ІІІ
тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:

13.00-16.42

10.

Дичків

Бойчук

Тетяна

Ярославівна

Вівторок

ІІ,ІV
тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

11.

Красівка

Бойчук

Тетяна

Ярославівна

Четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

12.

Баворів Литвин Юрій Михайлович

Понеділок,
вівторок, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

13.

Козівка Литвин Юрій Михайлович середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

14.

Смолянка Дударенко Віталій
Анатолійович

Вівторок

І,ІІІ
тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

15.

Скоморохи Дударенко Віталій
Анатолійович

Вівторок

ІІ,ІV
тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

16.

Прошова Дударенко Віталій
Анатолійович

Четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.42

17.

В.Березовиця
АЗПСМ

Головецький Михайло
Іванович

Вівторок,
п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
12.00-16.45

18. Острів

Головецький Михайло
Іванович
Понеділок, четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
12.30-16.45

19. Буцнів

Головецький Михайло
Іванович
Середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
12.30-16.45

20. Серединки Головецький Михайло
Іванович
Середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
12.30-16.45

21. В.Березовиця

Бобецька Оксана
Богданівна

Понеділок,
вівторок, середа, четвер, п’ятниця

8.30-12.00

Виклики
на дім:
12.00-16.15

22. В.Березовиця

Чобанюк
Іванна
Василівна

Понеділок,
вівторок, середа, четвер, п’ятниця

8.30-12.00

Виклики
на дім:
12.00-16.15

23. В.Березовиця (кемпінг) Сампара Ірина
Ярославівна

Понеділок,
вівторок, середа, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
12.30-16.45

24. В.Березовиця (кемпінг) Зварич Оксана
Олександрівна

Понеділок,
вівторок, середа, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
12.30-16.45

25. Настасів АЗПСМ

Прайзнар
Ольга Антонівна

Понеділок,
середа, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

26. Йосипівка

Прайзнар
Ольга Антонівна

Вівторок І, ІІІ тиж.

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

27.

Мар’янівка

Прайзнар
Ольга Антонівна

Вівторок
ІІ, І
V тиж.

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

28. Ступки АЗПСМ Бойко Лілія Сергіївна

Понеділок,
середа, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

29. Ангелівка Бойко Лілія Сергіївна

Вівторок

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

30.

Романівка Бойко Лілія Сергіївна

Четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

31.

Ступки Савич Марія Петрівна

Вівторок,
четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

32.

Соборне Савич Марія Петрівна

Понеділок

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

33.

Чернелів –Руський Савич Марія Петрівна

Середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

34.

Ігровиця АЗПСМ Шпитковський Володимир
Антонович

Понеділок,
середа, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

35.

Івачів Долішній Шпитковський Володимир
Антонович

Вівторок

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

36.

Івачів Горішній Шпитковський Володимир
Антонович

Четвер

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

37

В.Глибочок АЗПСМ Головата Надія
Миколаївна

Понеділок,
вівторок, середа, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

38.

В.Глибочок Юркевич Оксана
Петрівна

Понеділок,
вівторок, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

39. Чистилів

Юркевич Оксана
Петрівна

Середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

40. Мишковичі Карпенко Галина
Володимирівна

Понеділок,
середа, четвер, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

41.

В Лука

Хатки

Карпенко Галина
Володимирівна
вівторок

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

42. Мишковичі Соколовська Галина
Володимирівна
Понеділок, вівторок,
середа, четвер,

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

43 Миролюбівка Соколовська Галина
Володимирівна

П’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

44. Лучка Соколовська Галина
Володимирівна
Середа

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

45. Мишковичі

Зарусінська

Лілія

Юріівна

Понеділок, вівторок,
середа, четвер,

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

46.

Шляхтинці
Гаї Гречинські

Мащак Володимир
Іванович

Понеділок,
середа, п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

47. Лозова Мащак Володимир
Іванович

Вівторок

І, IV
тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

48. Курники Мащак Володимир
Іванович

Четвер

І, IV
тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

49. Стегниківці Мащак Володимир
Іванович

Вівторок

ІІ
тиждень,

Четвер

ІІІ тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

50. Дубівці Мащак Володимир
Іванович

Вівторок

ІІІ
тиждень,

Четвер
ІІ тиждень

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

51. Гаї Ходорівські

Нагірна

Наталя Вікторівна

Понеділок

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

52. Байківці

Нагірна

Наталя Вікторівна

Середа,
п’ятниця

9.00-12.30

Виклики
на дім:
13.00-16.00

53. Тернопільська АЗПСМ Мац Марія Леонівна

Понеділок,

Середа,

Четвер

11.10-19.00

08.00-15.50
08.00-15.50

54. Забойки Мац Марія Леонівна Вівторок І тиж.

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

55. Драганівка Мац Марія Леонівна Вівторок ІІ тиж.

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

56. Підгороднє Мац Марія Леонівна

П’ятниця
І тиж.

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

57. Почапинці Мац Марія Леонівна

П’ятниця
ІІ тиж.

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

58. Підгороднє

Юхимчук
Ганна Теодорівна (педіатр)

Понеділок

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

59 Драганівка Юхимчук Ганна
Теодорівна (педіатр)
Четвер, І тиждень

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

60 Забойки Юхимчук Ганна
Теодорівна (педіатр)
Четвер, ІІ тиждень

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

61 Почапинці Юхимчук Ганна
Теодорівна (педіатр)
Четвер, ІІІ тиждень

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

62. Тернопільська АЗПСМ Яворська Наталя
Миколаївна

Вівторок,

Середа,

П’ятниця

8.00-15.50

11.10-19.00

08.00-15.50

63. Смиківці Яворська Наталя
Миколаївна
понеділок

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

64 Гаї Шевченківські Яворська Наталя
Миколаївна
четвер

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

65. Тернопільська АЗПСМ

Корчинська

Богдана

Федорівна
(педіатр)

Понеділок

Вівторок
Четвер

14.00-17.51

08.30-11.51
08.30-11.51

66. Домаморич

Корчинська

Богдана

Федорівна
(педіатр)

П’ятниця

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

67. Гаї Шевченківські

Корчинська

Богдана

Федорівна
(педіатр)

Середа

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

68. Тернопільська АЗПСМ Смачило Ігор Богданович

Понеділок,

Середа,

П’ятниця

08.00-15.50

08.00.-15.50
11.10-19.00

69. Петрики Смачило Ігор Богданович Вівторок, четвер

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

70. Тернопільська АЗПСМ

Лазурко

Лариса

Петрівна
(педіатр)

Понеділок,

Середа,

П’ятниця

08.00-16.12

08.00-16.12
08.00-16.12

71. Петрики

Лазурко

Лариса

Петрівна
(педіатр)

Вівторок

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

72. Довжанка

Лазурко

Лариса

Петрівна
(педіатр)

Четвер

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

73. Тернопільська АЗПСМ Королюк Ореста
Миколаївна

Понеділок,

Вівторок,
Четвер

8.00-16.12

11.10.-19.00
8.00-16.12

74. Біла Королюк Ореста
Миколаївна

Середа,
п’ятниця

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

75. Тернопільська АЗПСМ

Юхимчук

Ганна

Теодорівна
(педіатр)

Понеділок,

Середа
Четвер

08.30-16.42

08.30-16.42
08.30-16.42

76. Біла

Юхимчук

Ганна

Теодорівна
(педіатр)

Вівторок

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

77. Плотича

Юхимчук

Ганна

Теодорівна
(педіатр)

П’ятниця

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

78. Тернопільська АЗПСМ Саковець Наталя
Василівна

Вівторок,

середа,

четвер

08.00-15.50

08.00-
15.50
11.10-19.00

79. Плотича Саковець Наталя
Василівна
Понеділок

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

80. Довжанка Саковець Наталя
Василівна
П’ятниця І тиж.

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

81. Домаморич

Саковець
Наталя Василівна

П’ятниця ІІ тиж.

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

82. Тернопільска АЗПСМ

Терещенко

Олена
Дмитрівна

(педіатр)

Вівторок

Четвер

П’ятниця

09.00-16.50

09.00-16.50
09.00-16.50

83. В.Гаї

Терещенко

Олена
Дмитрівна

(педіатр)

Понеділок, Середа

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

84. Тернопільська АЗПСМ

Мелех
Наталя Олександрівна
(педіатр)

Понеділок

Середа

П’ятниця

08.00-16.12

08.00-16.12
08.00-16.12

85. В.Гаї

Мелех
Наталя Олександрівна
(педіатр)

Вівторок,

Четвер

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45

86. Тернопільська АЗПСМ Боднар Галина Олегівна

Вівторок

Четвер

П’ятниця

08.00-16.12

08.00-16.12
08.00-16.12

87. В.Гаї Боднар Галина Олегівна

Понеділок
Середа

8.00-12.00
Виклики на дім:
12.00-15.45